Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 397
Aarhus
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 15:17

Yerköy - Sivas arası yüksek hızlı tren

Ahm19
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 12:19

Ak partiye oylarımızla destek vermeseydik bu proje buraya asla gelemezdi.

Görüntüler, tek kelimeyle muhteşem.

Bu projede çalışan firmaları ve hükümeti kutlamak lazım ortaya güzel bir eser çıkarmışlar.

Murkes
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 21:48

Eğer 20 yıl önce olsa idi bu gelişmeler çok daha iyi olurdu ancak o yıllardaki zor günleri bilen bilir... Bu yüzden emek verenleri kutlamak lazım

Dervişoglu
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 22:52

Unutulmamalıki hiç bir hükümet cebinden yapmıyor halkın vergileriyle yapıyor bu hükümet hizmet konusunda ciddî yatırımlar yaptı o muhakkak lakin sanki
Cebimden yaptım tarzı yaklaşımlar biraz antipati yaratıyor...

Murkes
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 22:54

Tabiki haklısınız ama asıl korkulan durum bundan sonraki süreçte paralar toplansa bile hizmet yapılmaması... Bu noktada hepiniz üzülürüz. Yaparsa hizmet tabi tebrik ve takdir ederiz. Kim gelir ise gelsin takdir edilir

Serkan Guzel
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 23:09

İşte tam da bu noktada; "iş bilenin, kılıç kuşananın" diyoruz.

Bundan önceki hükümetlere engel olan mı vardı? Yapsalardı. Onlar da vergi topluyordu. Ama yapmadılar.

99 depreminde yardım olarak gelen paraları bile felaketzedelere vermediler.

"Tabiki yapacak, edecek" türünden sözler, kıymeti takdir etmeyen sözlerdir... Ve bunların hepsi boş laftır.

Boş söylemlerde bulunacağınıza, muhalefetin belediye başkanlarına bakın. Adamlar temel atmama, yol yapmama törenleri yapıyorlar. Daha şimdiden haliç ve küçükçekmece gölü kirlendi. Lağım kokuları etrafı sardı. Bir yılda bu hale getirildiyse, 5 yılda bütün kazanımları berbat ederler.

Hadi hadi boşverin bunları... Türkiye'yi bir üst lige nasıl taşırız diye düşünen ana muhalefet mi var ? Adamlar göstere göstere teröre destek veriyorlar.

Birileri "sanki" diyerek, olmamış şeylerde algı oluşturmaya çalışsa da, bu hükümet hiç bir zaman cebimden yaptım gibi bir havada iş yapmadı, bugüne kadar... Her zaman milletin ihtiyaçlarını önceleyerek iş yapmaya gayret etti.

İşin gücün yoksa uydur uydur yaz. Sanki, aynı zamanda "bana öyle geliyor" demektir. Fakat bana da öyle gelmiyor.

Cebimden yaptım havası; sen öyle bir hava almışsın ama ben öyle bir hava almadım.

Bahane aramak için, sankilerin, ceblerin arkasına sığınmayın.

Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

mustafa sayar
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 00:24

bende iktidarı çok sevmem ama gerçekten son 20 yılda ulaşımda demiryollarında özellikle Türkiye resmen level atladı. Anadolu coğrafyasında bu hızlı tren projeleri yapmak kolay değil. Ciddi para ve tecrübe ister. Evet hat 8 yıldır inşaatta ama güzergah uzun ve trenin hız yapması için eğimin ve toprak zemini gibi çoğu şeyin ayarlanması gerekiyor. 50 km hızla giden demiryolu yapılmıyor gerçekten zor. Türkiye eskiden beri bu hızda demiryolu yapsaydı şu anda top 5 de idik. 1940 dan sonrası raylı sistemler çöp olmuştu. İstediğiniz demiryolu tarihine bakın ya Abdülhamid dönemi ya Atatürk dönemi ya da Erdoğan dönemidir. Bunun siyasetle ilgisi yok. Önemli olan projelerin devam etmesidir. Bütün ödenekler sadece bu hatta ayrılmıyor. Bir sürü tren metro yol projelerine gidiyor. 8 sene sürmesi bence normal. İstanbulda 20 km lik metro hattı bile 7 yıl sürüyor.

Dervişoglu
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 02:30

Ülkemde muhalefet yokki
Sadece iktidara ve yapılanlara takoz olunsun diye güdümlü muhalefet var güdümleride belli yerler.
Akpye oy vermedim kısaca hiç bir partiye oy vermedim 1995 genbu yana ama arkadaş iyi dedi kılıç kuşananin isbilenin ..
Bazen muhalefete bakıyorum diyorum ki bunlar ülkeye takoz olmasa nerelerde oluyor milli bir destek konumunda olsalar

Ahm19
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 02:31

Alıntı:
Unutulmamalıki hiç bir hükümet cebinden yapmıyor

Dünyada bana cebinden hizmet yapan bir hükümet göstersene.
Yukarıdaki yazabildiğine göre gerçekten çok zeki olman lazım, tühh bunu biz nasıl düşünemedik.

Alıntı:
Cebimden yaptım tarzı yaklaşımlar biraz antipati yaratıyor...

Cebimden yaptım diyen kim.

Hükümetler yaptıklarıyla övünmeyip reklamını yapmayacakta neyin reklamını yapacak.
Adam bir daha seçilmek istiyor elbet yaptığı işin reklamını sonuna kadar yapacak bundan daha doğal ne olabilir.

Hükümeti övdük diye sayfada kıyamet kopmuş, sakin olun beyler.
Hükümeti öven biri neden trol oluyor, hükümeti beğenemez mi?
Ayrıca bazıları gibi ahmak olacağıma ve ne idüğü belirsiz birilerinin peşinden gideceğime, hükümeti desteklediğim için trol olmak benim için anca şeref madalyası olur.

Hükümeti övmek suçta haberimiz mi yok yoksa.

Bu ne hazımsızlık ve tahammülsüzlük alt altrafı hükümeti övdük terör örgütünü övmedik ya.

Gerçi malum muhaliflerin arasında hükümeti terör örgütünden bile daha tehlilkeli görenler var eminim onlardan bazıları bu sayfalarda da vardır.

Sultankent
1 ay önce - Prş 02 Tem 2020, 10:18

Ahmd19
Hukumeti övüp övmemen ile alakalı değil olay,

oy verdikde YHT yapıldı ne demek , gerekli olan yere hukumet yapar yapmaz planına göre devam eder, diğer şehirler oy vermedi YHT gitmeyecekmi

hukumeti överek maksadın ne burada siyasetmi yapıyorsun, ne yapalım yani tekrar millet burada sen ben davasımı güdelim, amacın nedir, troll lik yapmaya devam diyorsun yani,

sayfa 397
ANA SAYFA -> ULAŞIM