Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 378
recepsivas
1 ay önce - Pzr 24 May 2020, 01:28

Buna üzüldüm, böyle marka bir proje için modernize edilmesini beklerdim.

turan58

1 ay önce - Pzr 24 May 2020, 02:53

Bunlar bizimle resmen dalga geçiyor alay ediyorlar hani binali yıldırım ulaştırma bakaniyken bundan belkide en az 10 sene önce sivaslılar kendi garını seçiyor diye 4 adet şık paylaşıyorlardı sürekli reklam yapıyorlardı küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum resmen bizleri enayi yerine koyorlar kaç yıl sivaslı garını kendi belirliyor diye diye uyuttular sonra rte bulvarındaki köprü için ödül yarışması yaptılar yarismada birimci olani ve ikinci ucuncudende bir seyler katarız dediler yapa yapa s..tiri b.ktan bir şey yaptılar sonra sivas halkı kendi otobüsünü seçiyor diye yaykara yaptilar meydanda otobüsleri gezdirdirdiler yine milletin dedigini deil kendi bildiklerini yaptılar sen gelde böyleleri ne rahmet oku simdi aynı onlar gibi olanlar basarlar eksiyi sanki eksi vermekle benim rizkimi kesecekler zaten benim elestirilerime tahammül edemeyip eksi berenlerde işte o sivasla dalga gecenlerin avukatligina soyunmuş kişiler onlarin sivas hiç umurlarinda deil daha çok şeyler yazarımda burasi yeri deil neyse sinirimden bayramı unuttum Hayırlı bayramlar.

Sinan Bilgin
1 ay önce - Pzr 24 May 2020, 07:23

2018 SIVAS SECIM SONUCLARI

(+)

Alıntı:
Bunlar bizimle resmen dalga geçiyor alay ediyorlar hani binali yıldırım ulaştırma bakaniyken bundan belkide en az 10 sene önce sivaslılar kendi garını seçiyor diye 4 adet şık paylaşıyorlardı sürekli reklam yapıyorlardı küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum resmen bizleri enayi yerine koyorlar kaç yıl sivaslı garını kendi belirliyor diye diye uyuttular sonra rte bulvarındaki köprü için ödül yarışması yaptılar yarismada birimci olani ve ikinci ucuncudende bir seyler katarız dediler yapa yapa s..tiri b.ktan bir şey yaptılar sonra sivas halkı kendi otobüsünü seçiyor diye yaykara yaptilar meydanda otobüsleri gezdirdirdiler yine milletin dedigini deil kendi bildiklerini yaptılar sen gelde böyleleri ne rahmet oku simdi aynı onlar gibi olanlar basarlar eksiyi sanki eksi vermekle benim rizkimi kesecekler zaten benim elestirilerime tahammül edemeyip eksi berenlerde işte o sivasla dalga gecenlerin avukatligina soyunmuş kişiler onlarin sivas hiç umurlarinda deil daha çok şeyler yazarımda burasi yeri deil neyse sinirimden bayramı unuttum Hayırlı bayramlar.

Dedi ve sadik bir secmen olarak istikrardan yana oyunu kullandi ... (ironi icerir fakat bu kadar sikayetci varsa ,bu ne is ?)

Karakas Mehmet

1 ay önce - Pts 25 May 2020, 11:07

aslanpaşa
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 13:15

Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Elmadağ şantiyede Sivas Ankara YHT çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunmuş ayrıntılı bilgi linktedir
http://www.yozgatcamlik.com/m/ekonomi/ulastirma-v ...95824.html

bademci salih
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 13:27

turan58 abi dediklerinin altına imza atarım.

benide eksi yağmuruna tuttular bir zaman boğazdaki büyük kazalara sebep olan her ne hikmetse hep yunan gemileri dediğim için...yalan mı diye soruyorum,dogrusu neyse siz yazın diyorum cevap bile yok.
gerçi keşke yunan kazansaydi diyen bir zihniyetin torunlarından ne beklenir değil mı?

sinan5858
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 13:48

Sonunda bir haberde tüm teknik detaylardan bahsedilmiş. Habere göre 3 km civarı bir tünel işi kalmış. Geri kalan altyapı işleri tamamlanmış. Üst yapı olarak te yüzde 66 tamamlanmış. Çok gecikti proje ama bitiyor şükür. Burası Türkiye yarim kalan birçok iş var tarihte. Buda öyle olacak diye korkmuştum. Sivas adına bir milat olacak emin olun. Bunu Konyalı arkadaşlarımız söylüyor.

yerdal
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 14:10

turan58

1 ay önce - Sal 26 May 2020, 14:15

Biz sivaslılar olarak ne kadar safizyaa her gelen bir şeyler söylüyor hemen ona inaniyoruz halbuku insan oğlunun aklı var fikri var beyni var dun soyleneni bu gün öyle çabuk unutmaması gerekir söyle bir dusunuyorumda acaba içtiğimiz sulara bir seylermi katıyorlar diye çünkü en basit bu yht olayi 2014 ten beri bakanlar degisti basbakanlar drgisti millet vekilleri değişti ayrilanlar oldu hala suan görevde olanlar var bunların hemen hemen hepside her seferinde bir tarih verdiler hemde su kadar km 12 saatten 2 saat 10 dakikaya dusrcek diyerek her konusandan sonra bizimkiler hah bu sefer temam vekil soyledi aradan zaman geciyor bir baskasi soyluyor yine bizimkiler insallah bu ay geliyor bakan soylefi yine aradan zaman geciyor bu sefer kesin gelir çünkü bu olaya c baskani el atti c baskani soyledi yine zaman geciyor bu sefer kesin yahu cunku c badkani onceki ulastirma bakanını buranin geciktigi icin gorevden almış aradan zaman geciyor bu is bitti kesin muhendis aciklama yapti hey ALLAH himm sen bize yardim et neden biz bu kadar safiz benden baska bir ALLAH in kuluda demiyorki off yeterin be bizi salakmi geri zekalimi saniyorsunuz her gelen bir yalan uydurup bizi kandirmaya calisiyorsunuz diyen yok simdi kendileri yüzlerce kandirana kizmazlar ben doğruyu soyledigim icin yine bana kızıp basarlar eksiyi ne yaparsaniz yapin ben doğru bildiklerimden asla geri adim atmam en az 6 senedir soyluyorum 2023 ten önce çok zor mucizeler gerekir daha önce olması için bunlari bana içimdeki sivas sevdası söyletiyor yoksa ben ilk okulu bile doğru dürüst okumadim sivas benim tek sevdam SIVAS adi bile ne kadar güzel.

Kemaliyee
1 ay önce - Sal 26 May 2020, 14:24

Arkadaşlar anladığım kadarıyla herkes Sivas’ın yht bitince hızla gelişme kaydedeciyle ilgili yorumda bulunmuş.Asıl gelişmeyi Sivas şöyle sağlar kanaatimce Misal Sivas yht ile Ank ve İst yakınlaşacak işte Sivas ufkunu genişletip bu treni Sivaslılar dışında daha çok kişi kullansın mantığında geçiş noktası olursa şahlanır Nasıl mı Ankara dan Malatya ya Elazığ’a ya da yakın komşu şehirlerin ilçelerine gidecek kişler 10 11 saat yol çekeceğine biner 2 saatte Sivas ta iner Sivas’tan transit Diyarbakır a kadar normal değil direk yht den araba kalkması Sivas’ı uçurur herkes Sivas’ı üs olarak kullanır Misal Darende Sivas’a yakın gürün üstünden neden otobüs araba olsa trenle geçer ya da başka bir komşu ilçe anlatabiliyor muyum ? Bu olmaz diyenler için Trabzon u örnek vereyim Gümüşhane Rize Ordu her yere havaalanında indin direk araba var şehirler arası gidip gelenler değil transit kalkıyor İşte Sivas ta merkez olursa çok ekmeğini yer bu işin şimdiden bunun hazırlıkları yapılmalı

sayfa 378
ANA SAYFA -> ULAŞIM