Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 344
Gulabii
2 hafta önce - Cmt 08 Şub 2020, 00:59

sen daha kırıkkale gar peronu ve sivas gar peronunu yapmamışsın ama kırıkkale-sivas arasını açıcaz diye reklam yapıyosun.Adam gibi yapın şu işi aylardır kırıkkale gar yapım sahası öyle duruyor

Murkes
1 hafta önce - Cmt 08 Şub 2020, 11:02

İlk planda zaten balışeyh ile yıldızeli arası deneme sürüşleri yapılacağından o esnada eksik kalan istasyonlar da tamamlanmış olur bence.

erkinalp
1 hafta önce - Cmt 08 Şub 2020, 11:15

Balişeyh-Yıldızeli arası tamamlandığında kalan kısım konvansiyonel hattan verilebileceği ve bu kısım konvansiyonel yolcu trenlerine de yarayacağı için öncelikle tamamlanıyor. Artık anlayın şunu.

ismail özçelik
1 hafta önce - Cmt 08 Şub 2020, 11:19

Bu treni öğrencilik yıllarımdan itibaren bekliyorum. Ankara-İstanbul arası hala tam açılmadığından bu hat üzerinden İstanbul-Sivas kaç saat sürecek çok merak ediyorum.

Eyup2558
1 hafta önce - Cmt 08 Şub 2020, 11:33

Sivas garda çok yapılacak iş var...

mirzan

1 hafta önce - Cmt 08 Şub 2020, 12:04

Kayaş istasyonunun hemen doğusundan başlayarak kataner direklerinin dikilmeye başladığını gördüm. Ayrıca Ortaköy civarında trafo merkezi yapımında çok sayıda çalışan gördüm ve çalışmalar sona yaklaşmış gibi görünüyor.

H6K6N
1 hafta önce - Pzr 09 Şub 2020, 16:17

TCDD Genel Müdürünün yardımcısı Adil Karaismailoğlu bugün Ankara Sivas YHT Hattı’nın inşaatını ziyaret etti ve şu sözleri ekledi: „Ülkemizin en önemli projelerinden ve yakın zamanda işletmeye açılacak Ankara-Sivas YHT hattında olumsuz hava koşullarına rağmen çalışmalar hızla devam ediyor.”

Kaynak: Twitter / Adil Karaismailoğlu
(@adilkara1969)

ramir3438
1 hafta önce - Pts 10 Şub 2020, 09:46

Alıntı:
Balişeyh-Yıldızeli arası tamamlandığında kalan kısım konvansiyonel hattan verilebileceği ve bu kısım konvansiyonel yolcu trenlerine de yarayacağı için öncelikle tamamlanıyor. Artık anlayın şunu.

Böyle açılacağına emin misin?
M5 başlığında çok atıp tuttun ama hiç biri doğru çıkmadı

cenkser
1 hafta önce - Pts 10 Şub 2020, 20:13

Mart sonunda testlere başlanır kurban bayramına seferler başlar.

serkan33

1 hafta önce - Pts 10 Şub 2020, 20:41

Alıntı:
sen daha kırıkkale gar peronu ve sivas gar peronunu yapmamışsın ama kırıkkale-sivas arasını açıcaz diye reklam yapıyosun.Adam gibi yapın şu işi aylardır kırıkkale gar yapım sahası öyle duruyor

Aynen doğru söylüyorsun, 2 hafta önce Doğu Ekspresi ile seyahat ettim, Sivas istasyon tadilatta diye Sivas’a yarım saat mesafede Bostankaya diye bir köy istasyonunda durdu, oradan minibüsler bizi alıp Sivas’a bıraktı, rezillik diz boyu koca kentin istasyonu ortada yok dağın başında iniyorsun, bayadır da böyleymiş durum orada dediklerine göre!

sayfa 344
ANA SAYFA -> ULAŞIM