Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Fethiye Saklıkent kanyonu
« önceki   1234 ... 404142   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
sipahi
13 yıl önce - Cum 27 Ağu 2004, 20:56

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Cem
13 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2004, 03:43
bilgi

arkadaslar saklikent fethiye sinirlari icerisindedir.neden antalya basliginda anlayamadim?bir fethiyeli olarak duzeltilmesini rica ediyorum.

Okhan
13 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2004, 11:41

Saklikent kanyonu Antalya ve Mugla il sinirlarini düzenleyen Kara cay'in bir kolu olan Esen cayi'nin üzerindedir. Yani bu bölge Antalya'ya mi yoksa Mugla'ya mi ait tartisilir.
Mugla'nin özel bir basligi olmadigi icin isin detayina girmeye gerek görmeden Antalya basligi altinda fotograflar yüklenmis.
Bakiniz:
http://www.kulturturizm.gov.tr/portal/turizm_tr.a ...geno=45689
http://www.kulturturizm.gov.tr/portal/destinasyon ...slik=Mugla

Eger detaya girersek, kanyonun bir ucu Esen Cayi'in solunda, diger ucuda Esen Cayi'nin saginda oldugu icin, kanyonun sol kiyisinin Mugla, sag kiyisinin da Antalya il sinirlari icinde oldugu sonucu ortaya cikar.

Yani bu ablamiz su an Mugla'dan Antalya'ya gecmeye calisiyor:

(+)

Bu fotograf ise durumu daha net görüntüleyecektir :

(+)

En son Okhan tarafından Çrş 10 Ksm 2004, 22:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

Burç

13 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2004, 12:13

Fethiyeli arkadaşımız iki adet güzel Fethiye fotoğrafı koysa, daha yararlı bir iş yapmış
olurdu diye düşünüyorum.

Cem
13 yıl önce - Çrş 10 Ksm 2004, 16:14
seve seve

fethiyeli arkadasiniz ben cem, eger su an fethiye de olsaydim 2 tane degil 200 tane fotograf yuklerdim.yurt disinda yasadigim icin baskasinin cektigi fotograflari degil kendi cektiklerimi koymayi tercih ediyorum. bu sayede sizlere daha fazla yararli olacagimdan eminim.saklikentin diger sehirler bolumune yazilmasi gerektigini soyledigim icin boyle bir tepki gosteren bostancili arkasadimi anlayamadim.daha fazla gereksiz tartismalara girmek istemiyorum burc arkadasimin beni yanlis anladigini umut ederim.herkese kolay gelsin.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 404142   sonraki »
ANA SAYFA -> MUĞLA