Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
kleinkaiser

7 yıl önce - Çrş 10 Arl 2014, 00:12

2019 da beşiktaştan da geçecek şekilde Mecidiyeköy Kabataş hattı açılacak zaten. Bu da Mecidiyeköy Mahmutbey metrosuna Yenikapı hacıosman metrosuna Kabataş bağcılar tramvayına ve metrobüse entegre olması demek

Sefa K
7 yıl önce - Çrş 10 Arl 2014, 00:28

İstanbulun en çok insan çektiği 3 ilçeden biri olan Beşiktaş'a metro lazım değil demek cahilliktir bence.Akşam taksimden otobüsle Beşiktaş 40 45 dakika sürüyor.

Ertan Akyüz
7 yıl önce - Çrş 10 Arl 2014, 00:57

Barbaros Bulvarını büyükdere den ayrı gören bir zihniyet yönetiyor malesef İBB yi.
Bu yüzden Beşiktaş a Leventten mekik hattı düşüncesine de karşı çıkıyorlar
Bana göre Balmumcu 1, Yıldız Sencer Parkı 2, Beşiktaş Merkez 3. olmak üzere 3 İstasyon yapılması gerekli.
M2 yi makas hatları ile Beşiktaş a bağlamak gerek, Ancak Malesef İBB böyle düşünmüyor Zannediyorsam M7 ile bir bağlantı yapılacak , Aynı aks üzerinde çift aktarma bence kesim ayırmak gibi bişey.
Tıpkı E-5 aksındaki Sefaköy e düşünülen M8 gibi(Bana göre M1 uzatılsa daha akılcı olur).
Metrosuz kalan Eski semtler;
Beşiktaş
Sefaköy
Avcılar
Küçükçekmece
Sarıyer
Boğaziçi
Kağıthane
Okmeydanı
Topkapı

kleinkaiser

7 yıl önce - Çrş 10 Arl 2014, 01:08

Alıntı:
Metrosuz kalan Eski semtler;
Beşiktaş
Sefaköy
Avcılar
Küçükçekmece
Sarıyer
Boğaziçi
Kağıthane
Okmeydanı
Topkapı

Kardeş hepsine metro geliyor yakın zamanda merak etme. hatta sefaköy ve okmeydanına havaray da yapılacak bilgin olsun.

DeepestSea

7 yıl önce - Çrş 10 Arl 2014, 01:39

Alıntı:
Kardeş hepsine metro geliyor yakın zamanda merak etme. hatta sefaköy ve okmeydanına havaray da yapılacak bilgin olsun.

Hadi azıcık hatlardan bahsedelim;

*Beşiktaş mahmutbey-beşiktaş metro hattı 2020'den aşağıya bitmesi imkansız olanaksız.Ama çok yakında değil mi ?

*Sefaköy daha planı ortada yok zemin etüdü yapılmamış ama çok yakında..

*Avcılar hayırlısı tabi..

*Küçükçekmece inşallah olur

*Sarıyer hiçbir proje yok masterplanda dahi yok..Sallamalara devam

*Boğaziçi umudumuz

*Kağıthane mahmutbey hattı..Kısmetse açılır

*Okmeydanı metrobüsü kasttettiniz sanırım

*Topkapı cr3 kısmetse biter

Ama hepsi çok yakında..Helal olsun valla

mus7y123

7 yıl önce - Çrş 10 Arl 2014, 01:54

Kleinkaiser kardeşim maşallah pembe gözlüsün, keşke ibb başkani topbaş degilde seni seçsek

DeepestSea

7 yıl önce - Çrş 10 Arl 2014, 01:56

Alıntı:
Kleinkaiser kardeşim maşallah pembe gözlüsün, keşke ibb başkani topbaş degilde seni seçsek

Aman hocam allah korusun

mustafaeksi
7 yıl önce - Çrş 10 Arl 2014, 02:29

100 yıl geriden gelen bir millet için 8 yıl cok uzun bir süre olmasa gerek yakında derken dünden bugune olan birşeyden bahsetmemişdir arkadaş

kleinkaiser

7 yıl önce - Çrş 10 Arl 2014, 18:11

Alıntı:
Sallamalara devam

ben öğrendiğim bilgilerle yazıyorum kardeşim. Eğer inanmak istemiyorsan sen bilirsin. O zaman sana sadece hatların açılışlarının yapıldığı zamanlarda dediklerimle karşılaştırmanı istediğimi söylüyorum. Konuyu fazla uzatmak boşuna olur bu durumda çünkü.

bulgar behçet

7 yıl önce - Cum 13 Mar 2015, 00:42

Beşiktaşa metro falan yok.Konu kapanmıştır.Hele hele Kabataş olayından sonra !!

sayfa 13
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> ULAŞIM