Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
BursaRAY B Etabı Gelişmeleri ve İnşaat Çalışmaları
« önceki   123 ... 141516 ... 363738   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
kilitli
sayfa 15
Akın Alan
15 yıl önce - Prş 08 Mar 2007, 00:59

Bazı arkadaşların kafasında soru işareti kalmasın.Aşağıdaki gibi olacak.

(+)

Batur

15 yıl önce - Prş 08 Mar 2007, 01:05

Yukarıda viyadüğün üzerindeki “beyaz” vagonlar ne kadar da yakışmış   . Resimdeki binaların çoğu mevcut sadece sağ üst köşedeki bina şu an olmayan bir bina, ileride yapılması düşünülüyor olabilir.

Akın Alan
15 yıl önce - Prş 08 Mar 2007, 01:06

Yukarıda viyadüğün üzerindeki “beyaz” vagonlar ne kadar da yakışmış   . Resimdeki binaların çoğu mevcut sadece sağ üst köşedeki bina şu an olmayan bir bina, ileride yapılması düşünülüyor olabilir

Evet benimde dikkatimi çekti o bina muhtemelen orayla ilgili bir düşünce var.

M.Erdoğan
15 yıl önce - Prş 08 Mar 2007, 02:13

Alıntı:
Resimdeki binaların çoğu mevcut sadece sağ üst köşedeki bina şu an olmayan bir bina, ileride yapılması düşünülüyor olabilir

O bölge tam anlmıyla rezillik şu anda. Hurdacı gibi bişey var. O köşede varolan ev ! ise ayrı çirkinlik anıtı. Ankara yoluna bakan öyle biryerde hurdacıların, otolastikçilerinin, tamircilerinin niye tutulduğunu hiç anlayamadım.Bence önce bu yol üzerine sinandedeki gibi bir sıra halinde kentsel dönüşüm yapılmalı.Vagonlar konusuna ise ayriyeten katılıyorum.Beyaz renk çok güzel durmuş. Hızlı tren hattı gibi olmuş mübarekler  

f.akgun

15 yıl önce - Cum 09 Mar 2007, 23:39

arkadaslar bursaray bittiğinde ankara yolunun bazı yerleri 2 şerit olabilir  gibi gözüküyo eğer kumulastırma yapılmaz ise yanlardaki binaların bir kısmı yıkılması gerekiyor geçenlerde gittim oto san site durum boyle birde b etabı bana sanki kısa geldi gibi bari yapmısken oto san site kadar yapsalardı.... .y. çalısmalar herkese...

mustafa karakartal
15 yıl önce - Cmt 10 Mar 2007, 21:34

Bursaray ulucaminin nasıl yakınından geçiyo anlamadım 1 km.mesafe var...

turker ustun

15 yıl önce - Pts 12 Mar 2007, 21:15

Makette bulunan o söylenen ev maketi herhengi bir proje ye ait değil. Ordaki bulunan binanaların bulunduğunu ve maketin biraz daha güzel olması için yapılmıştır...

turker ustun

15 yıl önce - Sal 13 Mar 2007, 14:17
Bursaray

Bursa rayın ilk etabı a etebıydı o bitti şimdi b etabı yıldırım olarak belirlendi ve bu inşaatta bitimine az kaldı. c etabı kesinlikle uludağ üniversitesi olacak. D etabıda terminale gidecek. E etabı da mudanya olarak biliyorum. TErminalde bittikten sonra Bursaray artık kendi kendini ödeyen hatta kendi finansmanını sağlar duruma gelecektir... Zaten şu an istanbul metrosu ile bursaray ın taşıdığı yolcu sayısı hemen hemen bir birine eşittir...

turker ustun

15 yıl önce - Sal 13 Mar 2007, 14:38

Alınacak vagonlar Büyük ihtimalle siemens olacak çünkü ilk vagon alınırken siemensin Vogon alımına zorlandı. Yine aynı tip vagon alınaaktır. Çünkü işletme siemens sistemi kullanıyor. Değişiklik yapılacağını sanmıyorum. Yine aynı tip vagon kullanılacaktır. Bu konuda bilgisi olna varsa yazarsa sevinirim...

gökselcengiz

15 yıl önce - Çrş 14 Mar 2007, 01:17

Vagonlarda Türkiye Vagon Sanayisi yazıları vardı galiba,ama tam hatırlamıyorum ne yazdığını.Vagonları bizim üretimimiz sanıyordum.Siemens den mi alınmış vagonlar?Nedir benim gördüğüm yazının aslı?

sayfa 15
« önceki   123 ... 141516 ... 363738   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara