Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 262
Cemoli D18
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 08:22

Setlerin uzun hale gelmesi iyi olur.
Mevcut vagon sayısı ve dizisi yolcuların binememesine neden oluyor.

GokhanXT
2 ay önce - Çrş 28 Eyl 2022, 12:04

Geçtiğimiz ağustos ayında Yenikapı ve Emniyet - Fatih istasyonlarını kullanmıştım. Niyeyse istasyonlar aşırı sıcaktı. İstasyonlardaki havalandırmalar çalıştırılmıyor mu acaba? Ayrıca ışıklandırmalar da yetersizdi. İstasyonlar karanlıktı.

frk svnc
2 ay önce - Cum 30 Eyl 2022, 13:25

Dün akşam Bahçelievler durağına yakındım metroyu kullanayım dedim pişman oldum. Arıza nedeniyle 25 dk durakta bekledik. Metro geldi ancak içerisi paket güç bela kendimi içeriye attım. Sonraki duraklarda zaten insanlar binemedi. Homurdanmalar küfürler, birlerinin kulaklarını bol bol çınlattılar. Konuştuğum kişiler sürekli arıza ve gecikmelerden şikayetçi. Var olanı geliştirmeyi geçtik artık olan işleyen sistemi bozmalasalardı bari.

Üstelik bu hat modernize edilip 5’li sete dönüp sürücüsüz olacaktı. O çalışmalar da durdu sanırım.

recep30
2 ay önce - Cum 30 Eyl 2022, 14:35
İstanbul metrosu: M1A Havalimanı-Yenikapı hattı

frk svnc maalesef öyle oldu eskisi gibi çalışma yok.
Eskiden hiç olmazsa işleyen bir sistem vardı.

ali554
2 ay önce - Cum 30 Eyl 2022, 22:11

ben bildim bileli bu metro 2017’den beri arıza vermeye başladı.

Krp2815
2 ay önce - Cum 07 Ekm 2022, 08:13
Arıza

Sağmalcılarda araç arızası var araçlar rötar yapıyor.

Mustafaa ahmet
1 ay önce - Prş 13 Ekm 2022, 21:23

Dün Yenikapı'da metronun arka vagonları ön vagonlardan kopmuş enteresan bir görüntü medyaya düşmüştü. Bu olay bile burada paylaşılmamış. Galiba bu hat ölmüş, ağlayanı yok.

dogan011

1 ay önce - Prş 13 Ekm 2022, 22:24

Zamanın da bu hattaki arıza yüzünden uçağa yetişmemiiştim,

gargamel emre
1 ay önce - Prş 13 Ekm 2022, 22:28

Metro a.ş.den şaşırtan savunma, imdat freni çekildi diye öyle oldu denmiş. Vagon koptu bile denmemiş. Tutki gerçekten imdat freninden olsun, imdat freni çekince vagonlar birbirindenmi ayrılırmış, yönetilemiyor metro a.ş.

ali554
1 ay önce - Cum 14 Ekm 2022, 09:59

algıya ne kadar meraklısınız. o sorun yaşanırken yenikapı’daydım. havalimanı yönüne giden araç perondan kalkmıştı ama 1 vagonu peronda kalacak şekilde durmuştu. 10-15 dk bekledik ve en son vagona bir makinist geçerek perona tekrardan geri geldi. diğer 3 vagon ise bu son vagon perona geldikten sonra geri geldi. sonrasında da bu vagonları birleştirdiler. vagonun kopması gibi bir durum yok.

Düzenleme: Metro İstanbul açıklamasında vagonları 2-2 şeklinde perona aldıkları yazmışlar, doğrudur. Ben kirazlı yönünde bekliyordum ve bu yönde araç olduğu için karşı tarafı pek seçemedim ancak makinist eşliğinde vagonların hareket ettiğini bizzat gördüm.

En son ali554 tarafından Cum 14 Ekm 2022, 17:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 262
ANA SAYFA -> ULAŞIM