Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 205
mslazer
1 ay önce - Sal 31 Arl 2019, 12:46

Alıntı:
Dün gördüm Bayrampaşa metro istasyonunun son hali çok mükemmel olmuş aşağıya inerken ki bölümü de güzel kaplanmış Sağmalcılar istasyonu peron tarafı sona yaklaşmak üzere ama aşağı tarafıda yapılmalı Terazidere istasyonu da güzel gidiyor

(+)

Bayrampaşa istasyonu yakın zamanda girişi bu şekilde olacak.
Terazidere istasyonunda uzatma bölgesinde çelik yapı yapılmaya başlandı aynı zamanda eski çatının alüminyum levhaları sökülüyor.
Sağmalcılarda şuanlık bir gelişme yok ama yakın zamanda dediğiniz gibi seramik yapılacak.

Ali kam
1 ay önce - Sal 31 Arl 2019, 13:49
Sn.mslazer

Bayrampaşa İstasyonunun giriş yapısını SketchUp'tan siz mi oluşturdunuz, yoksa hazırlanmış projeyi mi paylaştınız?

recep30
1 ay önce - Sal 31 Arl 2019, 14:08
İstanbul metrosu: M1A Havalimanı-Yenikapı hattı

Sn mslazer eğer bu şekil olacaksa Bayrampaşa metro istasyonunun giriş kapısı güzel olur eski hali kötü görünüyordu zaten

recep30
1 ay önce - Sal 31 Arl 2019, 14:09

Enes meraklı crrc zhou adında bir çin firması almıştı araç ihalesini

mslazer
1 ay önce - Sal 31 Arl 2019, 16:29

Alıntı:
Bayrampaşa İstasyonunun giriş yapısını SketchUp'tan siz mi oluşturdunuz, yoksa hazırlanmış projeyi mi paylaştınız?

Evet ben hazırladım autocad projesinden daha yararlı oluyor ve daha basit bazı koşullarda tabi. Rander alınsa daha iyi olurdu tabi ama bu uygulama projesi direkt.

Alıntı:
Sn mslazer eğer bu şekil olacaksa Bayrampaşa metro istasyonunun giriş kapısı güzel olur eski hali kötü görünüyordu zaten

Üsttede dediğim gibi uygulama projesi aynı bu şekilde olacak fakat tek temennim yukardaki kompozit kolonlarda da görmeye başladım insanlarımız çizmezler çizilirse görüntü çok kötü olur. Genelde umarsız gençler yapıyorlar diye tahmin ediyorum çalışan emek veren hatta vergi veren insanlar böyle zarar vermezler diye zannediyorum. Bizim gençlerimize devlet malı kamu malı nedir öğretmemiz lazım. Yazık çok yazık

Ali kam
1 ay önce - Sal 31 Arl 2019, 16:40

Sn. mslazer
Peki projede çalışıyor musunuz? Bu çizimi oluşturmak için nasıl bir yol haritası izlediniz? Eğer projede çalışmıyorsanız Metro İstanbul'dan veya İBB'den izin aldınız mı?
Son soru benim için çok önemli

recep30
1 ay önce - Çrş 08 Oca 2020, 16:37

Dün metroya bindim Yenibosnaya gidiyordum metro Bakırköy'de durdu ulan hep arıza oluyor eski yönetim zamanın da yenileme yapmadı ki şimdi uğraşıyoruz 2018 yılında başladılar ama kısmet olmadı yenileme ye inşallah Ekrem başkanın sayesinde yenileme projesi ilerleyecek sinyalizasyon sistemi çok eski next station diyor 91 yılında öyle diyordu yıl 2020 yenilensin artık

emrenmert

1 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 00:51

M1A metro hattında, ray yenileme çalışmaları yapılacak. İhalesi 29 Ocak 2020'de, işin yapım süresi de 365 gün.

recep30
1 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 10:00

Ray yenileme çalışmaları yapılacakta daha çalışma yapılan istasyonlar var

recep30
1 ay önce - Prş 09 Oca 2020, 12:19

İstasyonlar ile ilgili son durum nedir acaba birde m1a bölümünde Ray yenileme çalışmaları yapılacakmış

sayfa 205
ANA SAYFA -> ULAŞIM