Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Faruk

16 yıl önce - Pts 15 Eyl 2003, 13:37
İstanbul metrosu: M1A Havalimanı-Yenikapı hattı

Merter Istasyonu

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Zeytinburnu Istasyonu

(+)

(+)

(+)

Dünya Ticaret Merkezi Istasyonu

(+)

(+)

Havalani Istasyonu

(+)

Bora
16 yıl önce - Pts 15 Eyl 2003, 13:49

ellerine saglik

ben LRT yi cok acemi ve dokulur buldum ,
havaalani istasyonu acilinca, ist gelisimde bir heves bindim ve hayal kirikligina ugradim dogrusu

ozellikle istasyonlar tam bir faciaydi, ne bir tabela ne birsey
aksaraya geldim , tam kepazelik, kimse yolunu bulamiyor,
bir oraya bir buraya saldiriyor,
elimde bavulla hareket etmenin ihtimali yok , bavulu turnikeden gecirmek meziyet istiyor, ve daha neler neler

Emre
15 yıl önce - Pzr 23 May 2004, 04:03

havaalani istasyonundan hangi terminale çikiliyor bilen var mi?
dis hatlarla iç hatlarin ortasinda biyere cikip ordan da iki yere de havaray yapsalar süper olur. bence bir an önce yapimina baslanmasi lazim

Suleyman
15 yıl önce - Pzr 23 May 2004, 12:44

Faruk ellerine saglik oldukca iyi bir calisma.

bu arada LRT nedir? [bora'nin sozu]

Kemal
15 yıl önce - Pzr 23 May 2004, 12:58

LRT =Light rail transportation
Bu arada Haziran ayında yeni tramvaylar Sirkeci Zeytinburnu hattında hizmete giriyor halihazır vagonlar da LRT sistemine aktarılıyor seferler 2 dakika arayla yapılacakmış artık.

Volkan
15 yıl önce - Pzr 23 May 2004, 13:02

Kemal bu cok iyi bir haber

Kerem K
15 yıl önce - Pzr 23 May 2004, 13:46

ben her iki terminale de giriş var diye biliyorum ama dış hatların dış kapısının tam önüne bir yürüyen merdivenle çıkılıyor. iç hatlar bağlantısı yoksa da, dış hatlara girip uzun yürüyen bantlarla iç hatlar terminaline geçebilirsiniz.

Bora
15 yıl önce - Sal 25 May 2004, 00:06

Kemal super haberde.

gelirken tophane istasyonunu gordum yanilmiyorsam dusuk platform ama geri kalani nasil duzenlenecek tarafimdan merak konusu ...

Kemal
15 yıl önce - Sal 25 May 2004, 10:56

Zeytinburnu Eminönü hattındaki durakların hemen yakınına yenileri kuruluyor düşük tabanlılar hizmete girdikten sonra eskiler sökülecek.

Taha
15 yıl önce - Sal 25 May 2004, 19:31

Kemal abi BBI bu metro projesini tuzlaya kadar uzatmayi dusunuyormu? Yani tup gecit oldugu zaman yenibosna - tuzla arasi bir metro gorebilecekmiyiz? Birde boyle bir metro yapilirsa eger nereden gidicek bu metro? soylenenlere gore E-5 Karayolunun altindan gecicekmis. Artik bilemiyorum bizlere bu konular hakkinda bilgi verirseniz cok seviniriz.

Tesekkurler

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM