Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
MehmetK
15 yıl önce - Pts 19 Oca 2004, 22:46

Vay be bizim Metro parliyor!! az kullanildigi icin olmasin , insallah hep boyle temiz guzel ola ...

Orhan
15 yıl önce - Sal 20 Oca 2004, 00:38

Bence Istanbul halki metorya alisti ve gunun hemen hemen her saati dolu. Is saatleri disinda ayakta kaldigimi hatirliyorum.

Burç

15 yıl önce - Sal 20 Oca 2004, 00:42

Şişli - Taksim otobüsle yarım saat, Levent - Taksim metro ile 10 dakika.
Kolaysa alışmasınlar...

MehmetK
15 yıl önce - Sal 20 Oca 2004, 01:26

Bunlari duyduguma cok sevindim ,bir bucuk sene once belki oyleydi biraz ama , bos kalacagini hic ummuyodum zaten

Okan

15 yıl önce - Pzr 01 Şub 2004, 23:00

New York'a gezmeye gelen arkadaslar, aman bir hata falan yapip da Port Authority ile Times Square metro istasyonunu baglayan pasajdan gecmeyin. Sidik kokusundan, alisik olmadiginiz icin kusarsiniz valla, benim bir Turk arkadas gelmisti, o bilmediginden oradan gideyim demis, kiz kusmustu valla..

Buradaki resimlerin baglantisi kopmus

Buradaki resimlerin baglantisi kopmus demiş ki:
the 42nd street station smells a bit like urine

EKLENTI: Buradan gectikten sonra ayakkabilarinizi ya atmaniz lazim, ya da spor ayakkabiysa belki camasir makinesinde falan yikayabilirsiniz. O yurudugunuz yer vicik vicik iki santim pislikle kaplidir, uzerine basinca hissedersiniz. Hele yazin hic cekilmez, havalandirma falan da yoktur, bu da kokuyu ter kokusuyla sentez yapip iyice abartir, bayilabilir, fenalik gecirebilirsiniz. Bir de bu pasajin bir tarafindan bir tarafina yurumek 15-20 dakika alir.

En son Okan tarafından Pzr 27 Hzr 2004, 05:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Atila
15 yıl önce - Pts 02 Şub 2004, 04:23

Evet, Istanbul Metrosu gercekten cok güzel. Daha yeni Istanbuldan geldim bugün, özel islerim vardi. Fakat cok yerin dibine yapmislar. Saydim, tam 4, büyük merdivenden iniyorsunuz trene binmek icin. Yani Taksim-Levent 10 dakika olabilir, fakat metroya binmek en az 10 dakika aliyor....

Sultanciftligene giderken oradaki tramvay insaatini gördüm, fakat durmus, mahkemelik olmus. Hickimsenin bundan haberi varmi? Yani Sultanciftligi-Edirnekapi tramvayi...

KenanO

15 yıl önce - Pzr 18 Tem 2004, 02:08

Hicbiriniz sunu söylemiyor:

Belediyeye Baskani olarak projeyi kendisinin cizmesi cok yanlis bir sey!

Tüylerim diken diken oluyor, Muz-Cumhuriyeti-tarzi bir yaklasim, cok korkunc.

Sen belediye baskani olarak secildin, mimar olarak degil. Mimar olarak bu projeye katilmak istiyorsan bir acik yarisma düzenle ve kendi projenle katil. Hak edersen ve mimari tarzin begenilirse, caga uygunsa, silüeti bozmuyorsa, cok hantal degilse o zaman projenle kazanirsin ve köprüyü SEN yaparsin...

Senin o cizdigin grafik cok gülünc ve üretecegin projede böyle ise Istanbul`u bir defasina daha cirkinlestiren bir yapi olur...

Aydinsert
15 yıl önce - Pts 02 Ağu 2004, 17:09

BİR METRO HİKAYESİ..

İnsanlar metroyu bekler

(+)

Nihayet metro gelir

(+)

oda ne sanki durmadan gidecekmiş gibi olur

(+)

ama durur ve insanlar içine binerler

(+)

Faruk