Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sakarya - Adapazarı
« önceki   123 ... 697071   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 2
Serhat_Demircioğlu
13 yıl önce - Cmt 22 Nis 2006, 11:41
Adapazarı

Ben doğma büyüme sakaryalıyım ve  Sakarya gibi güzel bir şehirde yaşıyorum.Bir büyük deprem atlattık ama hala ayaktayız ve hep ayakta olacağız.Bunun en önemli kanıtı Türk olmamızdır.

ADAPAZARINI SEVİYORUZ ADAPAZARINI TERKETMİYORUZ.

Seyfo
13 yıl önce - Pzr 23 Nis 2006, 23:53
Adapazarına yeni bir park

Adapazarına yeni bir park

Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran, Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç'u makamında ziyaret ederek, kentpark projesini görüştü. Toplantıdan kentparkın yapım çalışmalarına bir an önce başlanması kararı çıktı. Bakan Koç, kentparkın normal zamanlarda şehre hayat verecek bir park alanı, afet durumlarında ise çok fonksiyonlu bir afet toplanma merkezine dönüşebilme özelliği nedeniyle, benzerine pek rastlanmayan, orjinal ve faydalı bir proje olduğunu söyledi.

ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

Turizm Bakanlığı'nın Sakaryalı Müsteşarı Mustafa İsen'in de hazır bulunduğu toplantıda, proje tüm detayları ile ele alındı. Müsteşar Mustafa İsen, parkın Adapazarı'nın kültürel hayatına büyük zenginlik katacağını, belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran toplantıda, bu projeye büyük önem verdiklerini, projenin uygulanabilmesi için TZDK'dan devralınan arazinin tamamen hazır hale getirildiğini söyleyerek, "Kentparkı Adapazarı'na kazandırmaya kararlıyız, çalışmalara hızla başlıyoruz" dedi.

iguler
13 yıl önce - Pts 05 Hzr 2006, 07:36
Sakarya_Adapazari_Merkez

2006 ocak kurban bayrami tatilinde adapazarinda cektigim resimler.

Yeni Camii  

(+)

Guzel Sanatlar Galerisi  

(+)

AKM sinema salonu  

(+)

Orhan Camii  

(+)

Orhan Camii

(+)

Uzun Carsi

(+)

Uzun Carsi

(+)

Carsi ici

(+)

34 Emre 80
12 yıl önce - Cum 04 Ağu 2006, 22:03
herkese Merhaba;

Yarın Sakarya Üniversitesi Esentepe kampüsüne gideceğim İstanbuldan. Nasıl gidilir bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim. İnternette adresi buldum ama nasıl gidileceği tarif edilmemiş.

Görüşmek üzere

Ercan Şen
12 yıl önce - Cum 04 Ağu 2006, 22:17

çok kolay trenle geleceksen hemen garın ordan minibüsler kalkıo ordan birine sor söylerler

sayfa 2
« önceki   123 ... 697071   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler