Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
cCcenk38
2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 21:05

İzmir sevilmez mi yahu .

Güzel İzmir'e selam!

Misafir 432

2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 21:41

ankarada gecekondu yok ewet olmayabilir ama ankara toki kenti modern kimliksız beton yapılar
ankarayı ankara yapan ne..tarihi bi kimliği bi yapısı varmı kalesi var sadece..
ankarayı bi filme koysanız herhangi bi isimsiz şehir olarak yutturursunuz..
avm kavşak yol atakule ..vb.. düzenden bahsediyosunuzda ok kabul ama ankarada fazlası yok..
neden izmirde dizi film çekiliyo ozaman..? izmir doğuştan şanslı
ister kabul edin etmeyin ..saat kulesinden teleferigıne kordonundan gürçeşmedeki çarpık gecekondusuna kadar ( gece filmi gürçeşmde çekildi nurgul yeşilçay mert fırat)
izmir kimliği olan orjınal bir şehirdir hadı kolay gelsin

Misafir e6f

2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 22:18

o dediğiniz filmi çoğu insan bile bilmiyor geçin bunları...Ankara düzenli bir kent bunu kabul edin. Belediyesi başarılı mı evet başarılı.. Bugun ankarada geniş bulvarlar kavşaklar var duzenli yapılaşma hakim..izmir ise denizi olmasa bir hiç..Tepelik memleket her tarafta gecekondu var.arabanizla cigliden gaziemire gidin baska sey söylemiyorum.. Ankarada da efsne behzTç cekildi..

Misafir 432

2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 22:48

düzenli olması güzel oldugu anlamına gelmiyor. yaşam ankarada kolay olabilir ki kolay değil
bu güzel orjınal oldugu anlamına gelmez.
demek istediğim şu ben istesem şehir belirtmeden de o diziyi çekerim yine ankarada çekerim kimse farketmez..ne demek sitedğimi anladınmı kardeş..
yani sonuçta 8500 yıllık bi şehirden bahsediyoruz...
ben burda sana izmirde çekilen filmleri dizileri sıralasam buraya sığmaz buna girme sakın
gece filmi ses getiren bi film değildi ama işlenen konu izmire tam uygundu o yuzden çektiler..
sadece tarih değil izmirin iklimi ve deniz kyıısında olması bile film dizi plato açısından elverişli
ben bunu hava atmak için yazmıyorum bunlar gerçekler
izmirde deniz olması bi avantaj deniz var işte iklimi ılıman kışı sert değil..yapçak bişi yok..
ben burda ankarayı aşağılama derdinde değilim ama bazıları izmiri aşağılama derdinde.))

Deniz Çağdaş
2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 23:05

Bu mesajı kim yazmış acaba ?
Alıntı:

İzmir büyükşehir belediye başkanımız saygıdeğer Aziz kocaoğlu halkımıza hizmetlerini eksik etmeden hakkıyla yerine getirmiştir. Metro'muz İzmire hayırlı uğurlu olsun 10 sende 15 senede sürse helaliyle hakkıyla yapılması çok önemlidir birkezdaha Aziz kocaoğlu başkanımızı dürüstlüğünden ve ismi gibi azizliğinden dolayı Taktir ediyorum...

kaynak: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3734205#3734205

Peki ya buna ne demeli dostlar ?

Alıntı:
Kendim Aslen Giresunlu yum.Şuan İstanbul Kadıköy'de hikamet ediyorum.Ve Türkiyenin yaklaşık 60 kadar ilini gördüm ve gezdim.İzmir kadar mütevazi bir kent göremedim Saygı sevgi ve seviye bakımından çok özen gösterilen bir kent İzmir halkı Herzaman hoşgörülüdür.İnsanlar sizi pozitif yönde motive eder Çevremdekilere İzmirliyim diyorum Yazın gelmesini dörtgözle bekliyorum Kent Adeta Pozitif enerji ile yüklü çok ilginç huzur veriyor insana ve bu kenttin her dönemi ayrı bir güzel....

kaynak: http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=4228725#4228725

Cemoli D18
2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 23:15

İstanbul kadar orijinal değil tabi misafir kardeş

Misafir 0fc

2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 23:25

Izmir'in malesef kanayan yarasi Kordon'dan bile belli olan gecekondulardir.Havaalani yolu da öyle. Cozum yok.

Havalimanina banliyo olmasi artidir mesela.Deniz havasi mis.Otogarina metro yoktur.

Teleferik manzarasi iyidir.tek tuk gokdelenleri vardir..

Sehirler arasi otobüslerden Eshot'a ücretsiz aktarma yapilmamaktadir.

Metrobus yoktur ilginctir.

Tacettin Şenel

2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 23:42

Deniz konuyu Çarpıtıp durma İzmiri ve insanlarını seviyorum Balçovama Narlıdereme Hayranım Ama Hizmet sıfır arkadaş köy gibiyiz
Deniz sen İzmirde oturmadığın için Salatalanması kolay Beni Kızdırmaktan zevkmi alıyorsun.....
Yaşıtlarınla takıl ve eğlen
Alıntı:
Belediyenin Ankaraya yaptığı pek bişey yok Ankaranın bugün bu seviyede olması merkezi yönetim sayesindedir yoksa Ankara Belediyesinin başarısız olduğu konusunda herkes hemfikir büyük bir çoğunluk olarak

Isıramadığın Eli Öpte Başına koy demiş Atalarımız Atalarımızı dinlemekte fayda var
Anılcım....

En son Tacettin Şenel tarafından Prş 17 Ksm 2016, 23:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Deniz Çağdaş
2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 23:46

Kimin nerede oturduğu kimseyi ilgilendirmez.
Zira İstanbul'da otururken İzmir başlıklarına mesaj atan bazı üyelerin mesajları da sitede durmakta.

Tacettin Şenel

2 yıl önce - Prş 17 Ksm 2016, 23:56

Alıntı:
Kimin nerede oturduğu kimseyi ilgilendirmez.

Ankaraya davet ediyorum seni Zira Yanlış yerdesin

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet