Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
MuminIki
8 yıl önce - Sal 19 Oca 2010, 22:59

Ben de İzmir'dekini ve İzmir'i özledim.

erdal ırgat
8 yıl önce - Pts 25 Oca 2010, 17:13

İzmir'i seven ve özleyenler için benim hazırladığım kısa bir deneme...

tamercan2010
8 yıl önce - Pzr 07 Şub 2010, 02:52
İzmir birşehir değil , yaşam tarzıdır

İzmir gerçekten farklıdır, bir şehir gibi değil, farklı özellikleri vardır. Bu özellikleri ile yaşam tarzıdır.Buraya gelen zamanla alışır ve İzmirli olur, sonra bırakıp gidemez, gidersede hep özler.
Bakın Yılmaz Özdil ne diyor:
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/11211624.asp

[/quote]

mert1969

8 yıl önce - Pzr 07 Şub 2010, 03:07

Ahh İzmir'im ahh..resimlerine bakıp iç çektiğim güzel İzmir ...Zonguldak'ın karlı dağlarını aşıpta sana varamadım bu sömestrde.Kısmet yaza inşallah ...Tv.'de İzmir'i görünce gözlerim doluyor,Zonguldak'ta gördüğüm her "35" plakaya tanımasamda el sallıyorum..Neyse, sabır diyelim.Herkese sevgi ve saygılarımla

MuminIki
8 yıl önce - Prş 11 Şub 2010, 01:43

Ben de TV'den; Yeni Asır TV, Ege TV, Kanal 35'i izleyerek hasretimi bir nebze olsun gideriyorum. Ama; gerçeği gibi olmaz !!!! Bir de wowturkey sağolsun ki ; paylaşılan fotoğraflara bakıyorum.

hakan merdivensoy
8 yıl önce - Prş 11 Şub 2010, 02:04

İzmirin Dağlarında çiçekler açar diye boşa dememişler !

erdal ırgat
8 yıl önce - Pts 15 Şub 2010, 12:04

İzmiri özlememek mümkün mü?

black_tolga

8 yıl önce - Sal 09 Mar 2010, 18:44

Ben izmirin değerini her zaman biliodum ama askere gidince izmirimin herşeyini çok özlüyodum gözümde tütüodu kordon , karşıyaka o vapurların iskeleden kalkışı martılar o muazzam doğa insanların sıcak kanlılığı herşeyini özlemişdim , dedim havalimanına gidince toprağı öpeceğim ve ölede oldu izmirim seni çok seviyorum sen anlatılmaz bi şehirsin izmiri herkes anlayamas anlamaları için yaşamaları lazım ; )

erden karaoglan
8 yıl önce - Sal 09 Mar 2010, 21:59

en çokta ben fotolara baktıkça dahada üzlüyorum bance dünyanın en güzel kenti

Tacettin Şenel

2 yıl önce - Çrş 16 Ksm 2016, 20:05

Şimdi Leşten Çöpten geçilmiyor İzmir Gurbeti çekenlere sesleniyorum
Bakhele hiç özlemeyin izmirin tadı kaçtı ne zevki kaldı ne temiz havası Ulaşım mahfedildi Sahilde boydan Bitmek bilmeyen İnşaatta Boydan boya Toz duman içinde Gevrekle boyozda eskisi gibi lezzetli değil şimdi Boyozu çok kuru yapıyorlar Gevrekte taş gibi....

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet