Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
erkut
11 yıl önce - Çrş 10 Oca 2007, 23:42

4-G hattını ben görmedim ama özel halk otobüsü çalışmadığı kesin, İ.O arkadaşımızın dediğine göre belediye otobüsü çalışıyormuş.

Yanlız bir ayrıntıya dikkat çekmek istiyorum: 4-G nolu hatta Burulaşın otobüsleri mi çalışıyor? Yoksa BOİ nin otobüsleri mi çalışıyor?

Eğer Burulaşın otobüsleri çalışıyorsa, Burulaş bu hattı almış demektir.O zaman Görükle minübüsleri bu hat üzerinde hiç bir hak talep edemezler.
Fakat  BOİnin  otobüsleri çalışıyorsa, Görükle minübüsleri ilerki günlerde minübüslerini otobüs yaptıklarında bu hat Görükle minübüslerine devrolur.

Sonuç olarak 4-G nolu hatta ile Bursa Özel Halk Otobüslerinin hiç bir alakası yoktur.Benim düşüncem bu bölgede yaşayan insanlara en iyi hizmeti verecek kimse o gelsin burda çalışsın..

oki30
11 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 00:01

Hayır Burulaş da değil. Körüksüz İkarus çalışıyor.

İ.Osmanoğlu
11 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 00:55

Evet körüksüz ikaruslar çalışıyor.Aslında ilk gün körüklüler çalışıyordu sonra körüksüzler geldi. En kısa zamanda fotolarını çeker yüklerim.   Fiyat tarifesi ise öğrenci "55 ykr" "tam 80 ykr".  Heykel içinse aktarma indirimi olduğu için "4/G+Bursaray" öğrenci için 80 ykr tam ise 1.20 ytl 'dir. Düşünsenize minibüs+ bursaray öğrenci 1.55 ti. Yarı yarıya indirim oldu. İşte bu yüzden yıllardır biz boi otobüsü istiyoruz görükleye. Hizmet budur.  

İlhan Osmanoğlu

En son İ.Osmanoğlu tarafından Prş 11 Oca 2007, 01:10 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

İ.Osmanoğlu
11 yıl önce - Prş 11 Oca 2007, 01:00

Ayrıca 4/G otobüs saatlerini yanlış yazmışım. Sabah 07.00'dan gece 22.00'a kadar kesintisiz karşılıklı yarım saatte bir otobüs var. Pazar günleri ise saat başları olmak üzere saatte bir olarak düzenlenmiş.

İlhan

OMERAL
11 yıl önce - Cum 19 Oca 2007, 18:00
GÖRÜKLEYE ULAŞIM

GÖRÜKLEYE BELEDİYE OTOBÜSÜ SEFERLERİ BAŞLADI. TARİFERLERDE BAYAĞI UYGUN, ÖZELLİKLE ÖĞRENCİLER İÇİN. 80 KURUŞA FOMARAYA ÇIKABİLİYOR. BURAYA KADAR GÜZELDE OTOBÜSE BAKIYORUM. BOŞ GİDİP GELİYOR. DOLULUK ORANI AZ ÖĞRENCİ TAKILMIYOR. YA YETERİNCE BİLİNMİYOR. YADA ALIŞKANLIK. ASLINDA MİNİBÜSLERDE OTOBÜSE DÖNÜŞTÜRÜLSE GÜZEL OLUR AMA. BİZİM BİLMEDİĞİMİZ KONULAR VAR HERHALDE. BELEDİYE OTOBÜSLERİNİN BOŞ GİDİP GELMESİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?

İ.Osmanoğlu
11 yıl önce - Cum 19 Oca 2007, 18:29

Otobüsleri ilk günlerde hakkaten boş gidip geliyordu. Ama son günlerde ayakta yolcular bile görüyorum. Otobüsler gün geçtikçe dolmaya başladı. Tabi alışkanalıkları bırakmak zor. 30 yıldır 10 dakkada bir gelen minibüse binmeye alışan halk ve öğrenciler otobüsü beklemeye üşeniyorlar. Fiyatlardan da çoğu insanın daha haberi yok. Aslında bu uygun fiyatlarla otobüslerin tıka basa dolu olması gerekiyor.

İlhan Osmanoğlu

hasademirkol
11 yıl önce - Pzr 18 Mar 2007, 15:23

görükleye 4/g hattının açılması görüklede yaşayan herkesi mutlu etti(minibüsçüler hariç) Ama malesef 4/g görüklenin tam içine kadar girmiyor. Pazar kurulan yerden kalkıyor.Daha ilerlere doğru da gidebilir. Mesele şimdiki minübüslerin kaltığı yerden kalkabilir. Ozaman Görükledeki herkes bu otobüsten fazlasıyla yararlanabilir. YETKİLİLERE DUYURU

Caner TEZER

11 yıl önce - Pts 04 Hzr 2007, 02:18

Ne olduysa yarım saatte bir olan 4/G otobüs seferleri, 40 dk'da bire düşürüldü. Önceden ne zaman otobüs olduğunu biliyoduk. Ya tam saatte ya da buçuklardaydı. Şimdi ise bi saatin 10 geçesinde ya da buçuğunda ardından gelen saatin 50 geçesinde otobüsler Görükle'den kalkıyor. Acaba talep olmadı mı bu otobüslere diyeceğim. Ama özellikle sabahları acayip yoğun oluyordu bu otobüsler. Ben bu otobüslerin 15dk'da bire çıkarılacağını beklerken duruma bak...

Samet Yılmaz

10 yıl önce - Cmt 22 Arl 2007, 01:00

Arkadaşlar Bursaray c etabı olursa kentin ulsşım sorunlarından biri kalkıcaktır biz öğrencler için özellikle

yusuf ülkü
10 yıl önce - Sal 25 Arl 2007, 03:35

Sabredin, mart ayında metro yapımına başlınacak, o sorunda kalkıcak aradan

sayfa 7
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara