Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Ayhan
9 yıl önce - Pzr 30 Oca 2011, 02:20

Girne Bulvarı da favorilerim arasında artık. Çanakkale Kavşağı'ndan, yunuslara kadar kesintisiz yenilenmişti geçen sene...
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=1917738#1917738

Aynı şekilde Anadolu Caddesi de çok güzel oldu. Özellikle Turan'da istasyon çevresi düzenlendi, eski haline göre çok daha bakımlı oldu ama sahile doğru fabrika yıkıntıları var, yeni yatırımlarla beraber çok daha güzel olacağına eminim...

Şimdi yeniden düzenlenecek olan İnönü Caddesi ve de Bornova ve Bayraklı'daki Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi'ni merak ediyorum. Eminim çok daha güzel olacaklar.

mahmut11
5 yıl önce - Çrş 14 Oca 2015, 00:08

Bence Ankara Caddesi demek isterdim, ancak çok genel oldu o yüzden
bu caddenin -Liman-EÜ Hastane ayağı diyebilirim. Çünkü bu bölümü çok şehirleşmiş gibi geliyor. Istanbul'u andırıyor bana

bennehon
5 yıl önce - Çrş 14 Oca 2015, 01:22

Kıbrıs Şehitleri Caddesi

graphix_35
5 yıl önce - Cmt 17 Oca 2015, 15:41

İnönü Caddesi yada Mustafa Kemal Sahil Bulvarı

H Caner
5 yıl önce - Pzr 18 Oca 2015, 22:20

Son düzenlemelerden sonra İnönü fena değil.

Ama hala çok eksiği var. Girne gayet başarılı. Temiz düzenli çiçek gibi.

Süvari caddesi de iyidir.

Gaziemirlii
5 yıl önce - Cum 30 Oca 2015, 17:28

En iyi demeyelim ama Anadolu Caddesini beğeniyorum.Çünkü trafiği engelleyecek unsurlar az,yayalar için üst - alt geçitlerle donatılmış yapısı iyi bir cadde trafik pek olmuyor yol akıp gidiyor.

m yüksel110
5 yıl önce - Pts 02 Şub 2015, 11:36

Atatürk Caddesi.

Denizi, barları, çimlerde oturan insanları, gündoğdusu, faytonları, karşısında karşıyakası, muhteşem gün batımı, caddenin ismi... bir çok özelliği ile benim tercihim Atatürk Caddesi.

ibrahim eraybat

5 yıl önce - Cmt 04 Nis 2015, 14:19
İzmir'in en iyi caddesi,

(+)

(+)
(siteden fotoğrafım)

(+)
(siteden fotoğrafım)

Hartada kırmızı işaretli olan.. Karşıyaka Cemal Gürsel caddesini çok beğeniyorum..

Misafir 72c

5 yıl önce - Pts 04 May 2015, 16:00

Siz gelin Çiğli Anadolu caddesinin sefilliğini görün. Burası İzmir'in giriş noktası ilçesi olmasına rağmen heryer bakımsızlıktan dökülüyor. Kordon boyu gibi sağlı sollu Palmiyelerle bezenip yeşil doku arttırılıdır. Yeşil alan olan ana cadde üzerindeki alanlar (Çiğli Santral Ataşehir civarı) sefil halde. Büyükşehir varoş gümüşpala eteklerine milyonlar yatırıp büyük İZMİR yazısı yazdırıp yaşanacak şehir yazdıracağına gelsin buraları düzenlesin. Ayrıca Anadolu caddesi Çiğli bölümü UKOME 2011/352 sayılı kararla kamyon ,tır, petrol tankerleri, çöp kamyonlarının geçişi yasak iken vızır vızır tabakhaneye mok yetiştirir gibi damperleri çarpa çarpa gürültülü bir şekilde 90-100'den aşağı değiller geçiyorlar. Büyükşehir nerede? Emniyet trafik nerede? Çiğli belediyesi nerede?

Ege335
4 ay önce - Prş 19 Mar 2020, 23:56
İzmir'in en iyi caddesi hangisi?

Ben İzmir'e hiç gitmedim ama İzmirli bir arkadaşıma göre Akçay caddesiymiş. Otomativ sanayinin İzmir'deki başkenti diyor.

sayfa 8
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet