Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
kp_zeratul
11 yıl önce - Prş 07 May 2009, 01:43

Aydını bilenlenler dolaşabilcekleri tek caddenin Menderes bulvarı olduğunu bilirler... o tek cadde kadar güzel bir cadde İzmirde yok malesef... (Ben Aydını peksevmem ama) ...

İzmirdeki engüzel cadde şu an aklıma gelimiyor ama enkötü cadde metro inşaatı bitene kadar
İnönü caddesi ...

enginkrmn
11 yıl önce - Prş 07 May 2009, 02:16

Bence Izmirin en guzel caddesi `agacli yol` olarak bilinen Universite Caddesi.Stadyum metronun bitisinden baslar Ege universitesine kadar uzanir.Yol boyunca dev agaclar vardir.Burada yurumek iyi gelir.Bu sene cadde yenilenip tumu kaldirim yapildi(Bence kotu oldu).Ozelikle yaz aksamlarinin sessizliginde yururken ruzgarla agaclarin kipirdanmasi ve cikan sesler ayri bir hava katar. Caddenin yanindan metro gecer.Yag fabrikasi yag kokar, dsi tesisleri,tek, zeytin agaclari vs...Buralar sehir cindeki en yesil bolgelerdendir.

Fotografta duzenlenmeden onceki eski hali...

Ayhan
11 yıl önce - Prş 07 May 2009, 02:23

Alıntı:
Bu sene cadde yenilenip tumu kaldirim yapildi(Bence kotu oldu).

Bence çok güzel oldu o kaldırımlar. Yaşar Üniversitesi'nin de açılmasıyla caddenin güzelliği daha da arttı. Keşke o kaldırımlar tüm İzmir'de standart olsa.

Burak ÇİÇEK
11 yıl önce - Prş 07 May 2009, 09:53

İzmir'in her yeri güzeldir...
Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nın kordon ve eşsiz Ege manzarasıyla...
Ve Cemal Gürsel Bulvarı'nı konumundan dolayı çok severim...

enginkrmn
11 yıl önce - Prş 07 May 2009, 14:18

Alıntı:
Bence çok güzel oldu o kaldırımlar. Yaşar Üniversitesi'nin de açılmasıyla caddenin güzelliği daha da arttı. Keşke o kaldırımlar tüm İzmir'de standart olsa

Tabi goruntu olarak cok guzel oldu.Gecen haftasonu sagnak yagisa yakalandim sanayi metro duraginin otobus duraginda beklerken.Cadde birden akarsuya dondu.Kaldirimlari doseyen kimse hemen yankaki kanala drenaj yapmayi nasil unutmus aklim almadi.

billur halaoglu
11 yıl önce - Prş 04 Hzr 2009, 21:37

İzmirin caddesi sokağı her yeri güzeldir.Bostanlı sahili bir başka güzeldir.

İsemcs
11 yıl önce - Prş 04 Hzr 2009, 21:52

Bence Balçovadaki ATA caddesi.

Emir ERTEN

11 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 18:40

İzmir'in en iyi caddeleri, en sakin caddeleridir aynı zamanda.Alış veriş ve yaşam açısından bakacak olursak Konaktaki caddeleri tek geçerim.

ramazan40
11 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 18:44

bana sorarsanız sunulan bu caddeler tam anlamıyla ızmıre yakısan caddeler degıl bu caddeler ne ankara ne de ıstanbuldakı meshur caddelerın yanında sonuk kalıyo caddelerın yenıden duzenlenmesı gerektıgını dusunuyorum

salimsalim
11 yıl önce - Cum 26 Hzr 2009, 18:48
izmir

izmir'e hiç gitmedim.Ankaradayım.İzmirde caddelerdeki Ağaçlar süper hava vermiş.Eksikleri Binalar çirkin duruyo.asfalt tam kalite değil galiba.Önemli eksikler değil tabi.Benim Türkiyedeki belediyelerden beklediğim Ankara Atatürk Bulvarındaki asfalt kalitesine erişebilmeleri.

örn: http://wowturkey.com/t.php?p=/tr252/MEVLUT_TOSUN_ ...MG2769.jpg
örn2:http://wowturkey.com/t.php?p=/tr241/MEVLUT_TOSUN_CIMG1396.jpg

sayfa 4
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet