Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Ayhan
13 yıl önce - Sal 13 Şub 2007, 17:45

Bornova Mustafa Kemal Caddesi yeniden düzenlenmesiyle estetik bir görünüme kavuştu. Sakarya Caddesi'nin de aynı şekilde olmasını umut ediyorum...

canuğur89
11 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2008, 22:26

bence mithatpaşa caddesi.ztn izmirin en uzun caddesidir.urladan başlıyor ve konak'a kdr güzelbahçe,narlıdere,balçovayı baglıyorr ve guzelyalı sahil kısımlarıda cok guzeldir...

fatsalıeko

11 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2008, 22:45

Alsancaktaki Gazi Kadınlar sokağı bence çok değişik bir havası var.Mimari olarak evlerin hepsinin birbirinin aynı olması çok hoş tabii alkol kokusu havasını bozuyor güzelim sokağın ama....Bilenler bilir..

ahmetakiz
11 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2008, 22:59
İzmir'in en iyi caddesi ? - [ŞEHİR]

Bence en güzel caddesi Kemalpaşa Caddesi'dir, yalnızca yol boyunca ağaç olmaması en büyük eksikliği, bu cadde üzerinde hemen, hemen her istediğinizi bulabilirsiniz.

Not. "Kemalpaşa Caddesi" aynı zaman da Karşıyaka Çarşı'sıdır.

Emre Güray
11 yıl önce - Pzr 05 Ekm 2008, 23:01

Doğup büyüdüğüm yer olduğu için Mithatpaşa caddesi diyorum Aynı şekilde sahil bulvarıda güzeldir.. Düzenli, kaliteli, oldukçada eski esnafları olan bu caddenin İzmir tarihindede çok fazla yeri vardır..

cuysal88
11 yıl önce - Pts 03 Ksm 2008, 00:48

Karşıyaka çarşı bence en iyisi.Cadde olarak beyoğlu gibi caddelerle karşılaştırılacak bir tek o var bence ...

çağdaş ünlü
11 yıl önce - Pts 03 Ksm 2008, 00:57

Bence Hatay İnönü Caddesidir.Fahrettin Altaydan başlar ve poligon,bahçelievler,üçyol gibi merkezi yerlerden geçen izmirin en önemli caddelerinden biridir.İş merkezleri,dershaneler,apartmalar,ardı ardına sıralan kaliteli dükkanlar,bankalar ve metroyuda kapsayan uzun ve merkezi bir caddedir.

batuksk
11 yıl önce - Pts 04 May 2009, 20:35

bnce mithatpaşa caddesi hem geniş hemde merkezle ulaşımı çok kolay yani direk merkeze çıkıo.

borayeter
11 yıl önce - Pts 04 May 2009, 20:42

Mustafa kemal sahil bulvarı . Çünkü kordon ve güzel ege denizi manzaralı ayrıca yol gayet iyi

operator11
11 yıl önce - Çrş 06 May 2009, 22:43

bende kesinlikle cemal gürsel caddesine bayılıyorum araba ile pek seyahat etmesekte bisiklet ile sahil şeridinden tersaneden alabildiğince karşıyaka iskele,nikah sarayı,bostanlı iskele ve bisiklet yolu yolculuğu yaz akşamlarının bir parçası oluyor benim için bol yeşilliği , temiz havası , akşam manzarası ile dahada bir başka oluyor

sayfa 3
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet