Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ebru K.Türk
14 yıl önce - Cum 24 Şub 2006, 14:41
Bursa Tanıtım videoları ve filmleri

BURSA TANITIM FİLMİ

Aşağıdaki linki doğrudan download edip açtığınızda DivX formatında orta kalitede bir video bulacaksınız.  Ben çok beğendim.

Eğer zevklerimiz aynı ise ve Bursa'yı seviyorsanız yada az zamanda tamamı hakkında belgesel tadında genel bir bilgi arıyorsanız eminim ki siz de çok beğeneceksiniz.      

Bursa'nın tüm tarihi, doğal, sanayi ve ekonomik güzelliklerini 25 dk'lık bir belegeselde izlemek isterseniz buyrun.

http://emuzik.kultur.gov.tr/dosyalar/bursa.zip

Boyut :~50MB
Codec: DivX

Belki boyut gözünüzde yüksek gelebilir ama çoğumuzun artık 512 kbps ve üzeri ADSL bağlantısı kullandığımızı varsayarsak kısa sürede indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz dosya sıkıştırılmış olduğundan önce bir yere açıp sonra çıkan dosyayı izleyebileceğinizi unutmayın.

Kendinizin oluşturduğu veya bir şekilde kaynağını bulduğunuz Bursa hakkında tanıtım bilmlerini burada paylaşabilirsiniz.

En son Ebru K.Türk tarafından Pzr 26 Mar 2006, 23:07 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cemali_16
13 yıl önce - Sal 12 Eyl 2006, 22:50

Arkadaşlar T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın sitesinde müthiş tanıtım filmleri var. Maalesef çoğu ingilizce ama bunların bir kısmı yabancılara ülkemizi tanıtmak için yapılan reklam filmleri olduğu için böyle.

Bursa ve Uludağ hakkında tanıtım filmleri var. Ben çok sevdim. Sizde kesin seversiniz.

İstanbul ve Marmara tanıtım filminde Bursa'dan epey bahsediyor.
Kış Turizmi tanıtım filminde ise Uludağdan bahsediliyor. Övünmek gibi olmasın ama en çok Uludağ'dan bahsediliyor.

İstanbul & Marmara Tanıtım filmi
Video Klip Süresi: 00:08:50
Boyut: 129 MB
Video Sıkıştırıcı: DivX Pro 5.0.2
Çözünürlük: 720 X 448
Ses Sıkıştırıcı: Microsoft PCM (1)
Dil: İngilizce

Kış sporları tanıtım filmi
Video Klip Süresi: 00:04:54
Boyut: 138 MB
Video Sıkıştırıcı: DivX Pro 5.0.2
Çözünürlük: 704 X 448
Ses Sıkıştırıcı: Microsoft PCM (1)
Dil: İngilizce

Bütün filmler bu sayfada. Türkiye'mizin her köşesi: (Filmler 2003 yılına ait)
http://www.turizm.gov.tr/TR/BelgeGoster.aspx?F6E1 ...62CA1037C7

Hakan Aydın

13 yıl önce - Pts 12 Mar 2007, 17:59

wowTURKEY Bursa fotoğraflarından oluşan 9,17 dk'lık bir gösteri. Boyutu biraz büyük olduğu için yüklenmesi vakit alabilir. Ayrıca küçültme kaynaklı netlik kayıpları da mevcut. Bu sorunu aştığım zaman daha iyisini yapıp buraya eklerim.

Akın Alan
13 yıl önce - Pts 12 Mar 2007, 18:16

Hakan eline sağlık süper olmuş.

Ne güzel fotolar çekmişiz.tüm foto çekenlerin eline gözüne ayağına sağlık.

Hakan imkanımolsa 50 tan puan veririm...

ünal_A

13 yıl önce - Prş 15 Mar 2007, 22:23

10 saatte olsa izlenecek bi şehir Bursa.. ellerine sağlık çok güzel olmuş.

Hakan Aydın

13 yıl önce - Pts 19 Mar 2007, 17:33

Fotoğrafların bir kısmını değiştirdim, netlik düzeyi diğerinden biraz daha iyi gibi.  Müzik de diğerinden daha farklı, sade ve bunalım.

osmancık
9 yıl önce - Pzr 17 Ekm 2010, 01:59
Bursa Tanıtım Videoları

Merhabalar,

Bu baslik altinda Bursa ile ilgili kultur ve turizm bakanligi'nca hazirlanan tanitim videolarinin yanisira, cesitli etkinlikler (eurovision, basketbol turnuvasi, konferanslar) icin hazirlanan videolari ve kendi calismalarimizi paylasalim.

Bursa icin resmi tanitim videosu

Cemali_16
9 yıl önce - Çrş 02 Şub 2011, 15:38

wowTurkey Bursa gezilerinde çekilen fotoğraflardan bir slayt...

Facebook.com'daki linki: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1634642 ...p;comments

Fahri

9 yıl önce - Pzr 20 Mar 2011, 21:47

Bursa valiliğinin tanitim filmi:

Berktuğ
site denetçisi

7 yıl önce - Sal 19 Şub 2013, 18:05

117 YIL ÖNCE BURSA (KISA TANITIM VİDEOSU)

Fransız Gaumont Pathe firmasının arşivinden çıkan 1896 tarihli iki sessiz film, II. Abdülhamit dönemi Bursa kentinin tarihine ve günlük yaşamına ışık tutuyor.

sayfa 1
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet