Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Atatürk Parkı
123 ... 333435   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
arda84

12 yıl önce - Sal 08 Ağu 2006, 17:39
Mersin - Atatürk Parkı

Mersin'in ilk ve de en eski parkı Liman'ın hemen yanında sahil şeridinde bulunuyor, işte görüntüler..

Parkın içinde yer alan Refah Şehitleri Anıtı

Parktan 52 katlı gökdelenin görüntüsü

Limanın görünüşü

Oğulhan
11 yıl önce - Sal 17 Tem 2007, 05:02

Arda kardeşimin gönderdiği resimlerin üstüne tekrar resim göndermek yerine bir Mersinli olarak sizlere Atatürk parkını anlatayım. Park İsmet İnönü Bulvarı üzerinde sahil tarafında. Oldukça yeşil  palmiye ağaçlarıyla dolu çimenlikleri bankları bulunan mersinin büyük parklarından bir tanesi. Park İskeleden Çarşıdaki emniyete kadar uzanıyor. Kimi zaman oturup çekirdek çitletenler    kimi zamanda piknik yapanlara rastlayabileceğimiz bir yer. Gayet nezih bir ortam yaratılmış, Heykeller oyun parkları ve palmiye ağaçlarının deniz ile buluştuğu yerde olması parkı daha da güzel kılıyor. MERSİN'E GELİP DE ATATÜRK PARKINI GÖRMEDEN GİTMEYİN.  

Vassily20
11 yıl önce - Pts 20 Ağu 2007, 17:16

mersiinn hayat orda gercekten senliklidir oldukçada güzel gecer illaki kavgalar tartısmalar olucak ama mersin güwenli bir kent hepsinden önce bir seyi farkettim daha hiç görmemiş sadece basından bildikleriyle yetinenlerin eleştirmesi .. arkdslar yıl boyunca izlediniz basından kkaç mersin gördünüz yada tanıtım hangi kanalın programını izlediniz burasıyla ilgili mersin güzeldir binalarıylada war olan portakla bahceleriylede sanmayınki çöl yada agacsız yer die abartmayalım aynı anda arkdslar kentimiz illaki güzeldir yani sadece kyı seridi tatil köyleri ama tüm bahcelerde gitmedi sadece erdemli ve mezitli arası 20km. bir kıyı sadece evet siteler var ama yinede asıl bahceleer tepeler oldukça güzel duruo yinede doğu nufusuna gelince evett göç ii dieldir ama yinede onlar gibi düşünmek lazım yurttasız nitekim gelmelerinin sebebleri var onları egitmek hepimizi görevi nitekim her vatandasımızın yerlesme ve seyahat özgürlüğü var bu vatanda ben bile rum kökenliyim ve cogu arkdsım da çoğu kökenli  kısacası mersinde hayat emir kustrika ve federico fellini filmleri gibi coşkulu ve senlikli gecer cünkü nufusu okadar renklidirki her mahallede 81ilin 81inide görebilirsiniz aynı zamanda bir cok ülkeyi almanını italyanını arabını rumunu şimdi yeni yeni gelen mandarin kökenlileri yani g.doğu asyalıları.. mersin evet büyük ama yinede portakal bahceleri hala duruo hatta tarsusta bir zamanlar boş olan bütün alanlarda narenciyeye ve yeni yeni üretilen kolombiya kahvesine kaymaya basladı üretim sahilse hala temizz yıllar öncesi gibi ve güzel ama yinede deniz görmek istiyosanız arkdslar kesinlikle narlıkuyu akyar ve yapraklı koy derim yüzme bilmeyenlerse kızkalesi kentin hemen dibindeki ama yinede tertemiz olan soli yada yemişkumu cewresinde yüzebilirler ve aman dikkat asırı tuzludur herneyse mersinli arkdslarım kentimze sahip cıkalım güzel bir kentt bunu biliyorum sizde biliosunuz oyüzden sahiplenin iklim bile komik ilkbahar yaz cehennem yaz sonhabar tam dört mevsim kıs haric ve ewet cehennem   asırı sıcak ve nemli yozüden en ideal mevsim gelmek için mayıs haziran eylül kim kasımdır

bülent dizdar

11 yıl önce - Sal 21 Ağu 2007, 22:37

(Mersin Atatürk Parkı)

KAZIM HASIRCI

11 yıl önce - Çrş 12 Eyl 2007, 22:55
Mersin-Atatürk Parkı

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 1