Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Muğla - Fethiye - Letoonia Resort
1234567   sonraki »

ANA SAYFA -> MUĞLA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
ata
14 yıl önce - Çrş 03 Mar 2004, 21:54
Muğla - Fethiye - Letoonia Resort

şeker bayramında 3 arkadaş yürüyerek gezmiştik buraları fethiye merkeze yakın fakat yürümeye kaptırınca insan duramıo özellikle letonnia tatil köyünün yeri muhteşem bütün apartlar çamların arasında vede çok geniş alana yayılmış bir tatil köyü.ben bu fethiyeyi gez gez bitiremicem bu yaz biraz daha azimliyim tatil süremi epey bir uzun tutucam.çadır kuruyoruz katrancı koyuna geçen sene 1,5 ay kaldım bu sene 3 ay planlıyorum.geçen yaz makinem olmadığı için hiçbir materyal yok elimde

(+)

(+)

(+)

(+)

Karakan
12 yıl önce - Cum 04 Ağu 2006, 00:23
Letoonia Resort-Fethiye... Enfes bir tesis!

Enfes bir tesis olan Fethiye Letoonia Resort'dan görünümler sunuyorum.

Gerek hizmet, gerek konfort ve eğlenceler açısından, gerekse otelin bulunduğu mevki açışından bana kalırsa Türkiye'nin bu kategorideki en iyi tesislerinden biri.
5 değişik restoranında sunulan yemekler ise hakikaten çok kaliteli ve değişik. Türk mutfağını bu kadar iyi yansıttıkları için aşçılar gerçekten tebrike değer.
Yönetimi'de ciddiyetleri ve her yönden profesyonel tutumları için tebrik ederim.
Animasyon ekibinin kaliteli gece gösterileri ise gerçekten dikkat çekici. Danslar, koreografi ve dekorlar'da Rus kız animasyoncularının etkisi belli. Bizim kabiliyetli delikanlıları çok iyi yetiştirmişler. Maalesef animasyon ekibinde bir tek dahi Türk kızımız yok bizi temsil edecek. Kız animasyon ekibinin tamamı Rus veya Ukraynalı. Bizim kızlarımız ise maalesef garsonluk yapıyorlar. Rus hatunların güzelliği ve kabiliyetleri dahi bendeki bu ezgiyi kaldıramadı.(Eşiniz çok kıskançsa, siz Letoonya'yı boşverin! )

Bakın size tesisin kalitesi hakkında bir kaç örnek:

- Adamlar tüm plajlar boyunca her 50metre'ye soğutmalı su çeşmesi koymuşlar. Deniz kenarında susayınca illa barlara kadar yürümenize gerek yok.

- Her saat başı Fethiye'ye bedava tekne servisi var.

- Gece saat 2 de bile barlar açık, 24 saat servis var ve formüle herşey dahil olduğu için istediğiniz kadar yiyip içebiliyorsunuz. Canınız gece çerez veya bir meyva tabağımı çekti, barlar sizi bekliyor.

- Personel son derece kibar ve güler yüzlü. Servisin bu kadar hızlı olduğu bir tesis bundan evvel görmemiştim.

Gerçekten 4/4 lük.  Ailece çok güzel 15 gün geçirdik. Tavsiye ederim.

Daha geniş bilgi için burayı tıklayabilirsiniz: http://www.letoonia.com/fethiye/tr/index.html

Karakan

Tatil köyünün ana meydanı. Gece burası ışıl ışıl oluyor ve değişik barlarda oturup içkinizi yudumlayabilirsiniz.

Iki adet büyük havuz bulunmakta:

Tüm bu yarımada Letoonya!

Karakan
12 yıl önce - Cum 04 Ağu 2006, 18:36

Alıntı:
Gercekten muazzam bir tesis. Umarim bizimkiler su hersey dahil programindan vazgecip, adam akilli kaliteli Turisti getirmenin yollarina bakarlar. Yada bu sinif icin farkli olaylara giderler. En azindan hersey dahilcilere sunulan avantajlar yerli halkada sunulur.

Sayın Gezginn, "Herşey dahil" formülüyle 'akıllı, kaliteli' turistin ilgisi var mı?

Herşey dahil formülünü seçiyorsak, bedava kalmıyoruz ve ucuz değil yani.
Ama otel, yemekler filan ödenmiş durumda olunca sürpriz masraf olmayınca herkez bütçesini çok daha iyi ayarlayabiliyor. Rahat rahat alışveriş imkanı doğuyor ve bundan diğer esnaflarda yararlanabiliyor.

"En azindan hersey dahilcilere sunulan avantajlar yerli halkada sunulur." Yazmışsınız.
Kusura bakmayın ama ne demek istediğinizi anlayamadım. Oteldeki tüm formüller yerli veya yabancı herkez için geçerli.

Elimdeki fotoğraflar büyütüp koymamı istemişsiniz Cetinkaya. Uygun görülürse ve bunu nasıl yapabileceğim izah edilirse olur tabii.

Karakan
12 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2006, 19:09

Letoonya'da güneşin batışı.
(Sony DCR-HC96E kamera ile çektim)

(+)

(+)

Onur Ayran
12 yıl önce - Prş 31 Ağu 2006, 00:12

Bende Belek'te kalmıştım Letoonia 'da orasıda harika bir tesis gerçekten muazzam bir tatil yaşatıyor insana...Ve sadece tesis değil personel ilgisinede hayran kalmıştım artı yemeklerin hepsi orjinal tatlardı.....
Letoonia için diyecek tek cümle...
Burası mükemmel bir yer...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> MUĞLA