Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana'da Hava Durumu !!!
123 ... 787980   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Teoman_Dincsoy
11 yıl önce - Prş 03 Ağu 2006, 13:21
Adana'da Hava Durumu !!!

Merhaba,

ben bu siteye yeni üye oldum sayilir...siz hemserilerime bir sorum olacak...

26.Agustos-10.Eylül arasi seneler sonra(17 sene) ilk defa Adana´da bulunacagim...

ve havasini cok merak ediyorum...daha dogrusu hava sicakligini...beni bu konuda bilgilendirirseniz ?!?!?!

Aksemseddin

11 yıl önce - Prş 03 Ağu 2006, 16:51

Açtığın başlık kurallara uymuyor.Adana Haberler ve sohbet bölümüne yazman gerekirdi.Ama yine de seni bilgilendirmiş olmak isterim.Hava sıcaklığı şuan çok yüksek derecelerde.Daha doğrusu nem oranı yüksek.Ama Almanya'dan çok değil.Bu sene Almanya'da havaların çok ısındığını ve nem miktarının da arttığını duydum.

ersin01

11 yıl önce - Prş 03 Ağu 2006, 17:04

Bu konu muhtemelen Haberler ve sohbet bölümüne taşınacaktır.Bende kısaca bilgi vereyim.
Bu günlerde hava sıcaklığı bayağı bi arttı sanırım nemde arttı saat 10.00-16.00 arası klimasız ortamlarda durulmuyor.Merak ettiğiniz başka birşey varsa yardımcı olabilirim..

Resul GUL

3 yıl önce - Pts 09 Şub 2015, 00:04

Adana Çukurova ilçesinde Ara ara şiddetli rüzgar devam ediyor..Bu rüzgar Adana nın başka yerinde var mı bilmiyorum.
Hafif de yağmur var. Yarınsa sağanak uyarısı var..

Furkan Özer1
3 yıl önce - Pts 09 Şub 2015, 00:17

Pazartesi(Yarın),Salı,Çarşamba ve Perşembe ülkemizde olduğu gibi Adana'da da şiddetli yağmurlar görülecek.Aman dikkat!Şemsiyesiz dışarı çıkmayalım.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 787980   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA