Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Anıl

15 yıl önce - Pzr 01 Oca 2006, 17:32

(+)

(+)

Erzurum Çağ Kebapçısı gayet güzel oldu yapar, aşşağıdaki resimde ortadaki bina!
Kelebek Ofis yazan mavi neonlu binanın solundaki.
Yıldız'da yemek isterseniz tavsiye ederim:

(+)

Gölbaşı'ndaki oltuculardan birini seçecekseniz M.Ali'lerin Sefakeş çok güzel oltu kebabı yapıyordu.

M.Ali
15 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 01:33

Cağ kebabı onun adı Hem de Erzurumlulara değil Artvinlilere ait     İnanmıyorsan annene sor o biliyordur yüzde yüz

Bu arada keşke sizinkiler oraya bir yüksek bina yapsalardı. Belki sizin takipçileriniz de size uyup doldururlardı orayı gökdelenlerle

Ayrıca Anıl ilk mesajında, Trt binasının fotoğrafını nereden çektin? Armada-2 zannettiğimiz inşaat oradan çok rahat görülüyordur herhalde.

Neslihan Kamer
15 yıl önce - Pts 02 Oca 2006, 21:42

AŞTİ'den OR-AN'a giderken yolun sol tarafında mimari açıdan çok güzel ve ilginç apartmanlar görmüştüm. Hatta neden İstanbul'da böyleleri yok diye hayıflanmıştım. Onların fotoğraflarını burada görmek isterim.
Saygılarımla!

DoktorHakan
15 yıl önce - Çrş 11 Oca 2006, 11:14

Güzel resimler, Biraz da Oran civarından resimler olsa, birçok güzel site var, Ayrıca ORAN daki villalarda fena değil....Ben de ORAN sitesinde oturuyorum 18 yıldır...Dİgicam bozulduğu için çekip koyamadım...
Bu arada ANIL özel bir sorum olacak ama... Ömer Özgür ve Emrah ı tanıyormusun ? akraba olmanız lazım...İkisi de çok yakın arkadaşlarım ABD de aynı okulda okuduk...Cevabını bekliyorum....

Anıl

15 yıl önce - Çrş 11 Oca 2006, 18:24

Hakan sitemize hosgeldin. Mesajinin ikinci kismi ozel konulara giriyor ve site kurali olarak ozel konulari ozel mesaj ile konusuyoruz. Benim herhangi bir mesajimin altindaki ozel mesaj tusuna basarak bana mesaj yollayabilirsin  

Bu arada 2002 senesinde OR-AN'dan resimler cekmistim.
Buraya tiklayarak ulasabilirsin(iz) : http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=287

Villalari vede Orman sitesini cekmemistim. OR-AN'da eksik olan bazi siteler hala mevcut. Umarim yazin tamamlayacagim.  

Neslihan senin bahsettigin yolun adi "Konya Yolu" sitede bolca resimleri mevcut!  

sayfa 2
« önceki   123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA