Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

En Nefret Ettiğiniz Ülke Hangisidir ?
amerika birleşik devletleri 37.0%  37.0%  [104]
yunanistan 2.5%  2.5%  [7]
ermenistan 8.9%  8.9%  [25]
avustralya 0.0%  0.0%  [0]
Kıbrıs rum kesimi 3.2%  3.2%  [9]
rusya 1.1%  1.1%  [3]
israil 24.6%  24.6%  [69]
ingiltere 4.3%  4.3%  [12]
suriye 1.8%  1.8%  [5]
danimarka 0.7%  0.7%  [2]
çin 0.7%  0.7%  [2]
fransa 10.3%  10.3%  [29]
bulgaristan 0.4%  0.4%  [1]
finlandiya 0.7%  0.7%  [2]
almanya 1.4%  1.4%  [4]
isviçre 0.7%  0.7%  [2]
kanada 1.1%  1.1%  [3]
hollanda 0.7%  0.7%  [2]
Toplam Oy : 281

Olgun AKBAL
13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:24
Politikaları Yüzünden En Nefret Ettiğiniz Ülke ?

En nefret edilen yada en sevilmeyen ve bu dünyada mevcudiyet hakkı bulunmayan gereksiz ülkelerin sayısı aslında baya bir fazladır. Sizinde bildiğiniz üzere Ülkemizin 7'den de fazla düşmanı var. Bunların listesi epeyce bir uzun aslında, içlerinden en sevilmeyenlerini gösterdim sizlere.
    Birtakım ülkelerin geçmişte bize karşı sergiledikleri hareketler ortada. Osmanlının yıpratılmasında, Kurtuluş Savaşımız'da, Asya ve Ortadoğu'daki Türk kardeşlerimize yapılanlar, kısacası bunları yapan ülkelerin sabıkaları ortada.
    Ben açıkçası en çok a.b.d'den nefret ediyorum. Bana göre yok edilmesi gerekilen bir ülke, bu Dünyada yaptıkları pislikler gerçekten insanlık dışıdır. Benim merak ettiğim bir husus, ülkemiz adına, sınır düşmanlarımız mı daha tehlikelidir, yoksa uzak yada okyanus ötesi düşmanlarımız mı daha tehlikeli. Bu koşuluda göz önüne alaraktan, siz hangi ülkeden nefret ediyorsunuz?

Saygılar.

En son Olgun AKBAL tarafından Çrş 26 Tem 2006, 17:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Mehmet BERBER

13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:27

Böyle bir başlık daha önce vardı..

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=15977& ...mp;start=0

maalesef kilitlendi....

Önceki başlıkta da belirtmiştim. Benim en nefret ettiğim ülke İsrail'dir. Zaten Yahudiler yeryüzünün en önemli fitneleridir. Maalesef sadece İsrail ülkesini değil dünyadaki birçok büyük ülkenin yönetimlerini de etkileri altına almışlardır.

Burç

13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:34

O zamanlar forumdaki bir aksaklık yüzünden açılan oylama şıkları zamanla
kaybolduğu için kilitlenmişti.  Artık oylamalarda sorun yok.

Omid_Sultani
13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:38

Tabii ki ABD ve Israil. Birkaç Avrupali ülkeler de bana nefretlı ediyorlar.

kefum
13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:41
tabiiki amerika

Özgürlük kispesi altında, başka ülkelerin özgürlüklerini hiç düşünmeden çaldıkları için;

Her türlü cins milletten adamı barındırdığı için,

Emperyalist batılı ülkelerin başını çektiği için;

1920 lerde İtilaf devleti olarak karşımızda idi. Halen yakamızdan düşmediği için;

IMF ve BM ile birlikte bizi yıkmaya çalıştığı için;

Silah kaçakçılığı,fuhuş-batak,eroin vs...her türlü pislik onlarda olduğu için;

12 Eylül'ü hatırlayın.. O güçlü görünümlerinin altında bir tavuk gibi korktuğu için;

Binlerce masum insanı büyük bir zevkle katlettiği için;

PKK'yı besleyip, güçlendirip üzerimize saldığı ve sonrada kenara çekilip izlediği için;

Daha o kadar çok şey varki aslında....

kahraman220
13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:44

bence en nefret edilen ülkeler aslında abd israil ingiltere danimarka ve daha bir çok ülkeler çünkü bunlar türkiye yi ve islamı istemiyorlar en nefret ettigim ülkelerde bunlar ve daha yazamadıklarım

sonnur
13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:45

Tabiki A.B.D. Sahtekarlığı,ikiyüzlülüğü,kendi çıkarları için başka ülkeleri kullanması ve müslüman ülkelere tavrından dolayı.Ve A.B.D uşağı ulan diğer ülkeler..herkez anlamıştır sanırım..

goksel_k
13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:46

herzaman derim
bu dünyada ingiltere diye bir ülke olduğu sürece dünyanın yüzünün gülmesi mümkün değil

Atilla DÜNDAR
13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:47

Aslında verilen şıkların tamamını işaretleyip oy kullanmak geçiyor içimden. Çünkü şöyle bir baktığınızda sıralama yapmak bile insanı zorluyor. Ama en çok antipati duyduğum ülke Danimarka'dır. Sebeplerini tekrar sıralayıp içerikleri nedeniyle ayrı birer polemik yaratmak istemiyorum.

Sonuçta söylendiği gibi "TÜRK'ÜN TÜRK'TEN BAŞKA DOSTU YOKTUR"

( Buna sebep bizim tutumumuz mu? yoksa onların bize bakışı mı? buda ayrı bir konu)

mehmetes
13 yıl önce - Çrş 26 Tem 2006, 15:50

Ülkelerin  nefret edmemizin sebebi başkaki siyasetciler.Her ülkede iyi ve kötü insanlar var bu amerika ve ülkemiz içinde geçerlidir.En çok siyasetini nefret etidiğim kişide Bushdur.buda ama bütün amerika halkından nefret etmemi sebeb olmaz.
Ayrıca Kuzey Irak bağımsız bir ülke değildir.

sayfa 1
123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET