Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Adnan Menderes Bulvarı
« önceki   123 ... 373839   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 2
arda84

13 yıl önce - Sal 25 Tem 2006, 00:35

Bu resimleri Mersin'in o inanılmaz nemli mi nemli sıcağında -ki %90 ve üstü-, yürüyerek çektim, bir de bana sorun ama  Heryeriniz baştan aşağı ıslak, kafanıza güneşin o kavurucu sıcağı geçiyorda geçiyor, ama bende ki bu görev aşkı oldukça vız gelir   Bu arada bende büyük yüklemek istedim fotoları aslında ancak onun programı yok bende, neyse iyi seyirler

kadribatur
12 yıl önce - Pzr 24 Eyl 2006, 20:57
selam

selam barış meydanında türkyıldızlarının yapmış olduğu gösteriye ait resimleri elinizde varsa siteyle paylaşırsanız çok sevinirm.sözkonusu uçak gösterileri"23 eylül 2006 da adnan menderes bulvarında gerçekleşmişti.

Oğulhan
11 yıl önce - Çrş 06 Şub 2008, 20:19

(+)

(+)

arda84

11 yıl önce - Cum 07 Mar 2008, 01:58

(+)

Vassily20
11 yıl önce - Cum 07 Mar 2008, 05:40

bazı sehirdeki arkdslar sehirlerinde bulunan yüksek apartmanları ki bunlardan daha yüksek değiller gökdelen yada skyline görüntüsü adı altında sergiliyorlar durum buysa o zaman seneler önce manhattan oldu cünkü pozcuda ve özellikle büyük alışveriş merkezlerinin etrafında forum carrefur gibi cok yüksek binalar sıralanmaktadır mesela kasım ekenler sitesi 20 şer katlı marina 18katlı binalardan oluşuo. paradise sitesi 25 katlı bloklardan oluşuo mersinde tüm sahil boyunca hemen hemen tüm tatil köyleri oldukça yüksek binalardan oluşur eksisi varmı bilmem ama yapıların bu denli yüksek olması alan bakımından hiçte fena sayılmaz nitekim tekli bloklar halinde sıralasaydık kent yüzölçümü binlerce km.2 olurdu mersinin ama bu şekilde bence hem daha modern hemde daha verimli bir kent yaratıyoruz..

sayfa 2
« önceki   123 ... 373839   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler