Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
ismailkolkiran
11 yıl önce - Cum 21 Tem 2006, 21:41
kayseri - KOMANDO CADDESİ GENİŞLETİLİYOR

KOMANDO CADDESİ GENİŞLETİLİYOR

Büyükşehir Belediyesi, Ali Dağı yolu olarak bilinen Komando Caddesi'nde ikinci etap yol genişletme ve düzenleme çalışmalarına başladı.

Dar ve bakımsız yapısıyla kazalara davetiye çıkaran Komando Caddesi, başlatılan çalışmalar çerçevesinde genişletilerek modern bir yapıya kavuşturulacak.

Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi Fen Daire Başkanı    Ali Hasdal, geçen yıl bitirilen birinci etabın ardından ikinci etap çalışmalarına başladıklarını belirterek,    "Komando Caddesi yol düzenleme ve genişletme çalışmaları çerçevesinde 2.5 km. uzunluğundaki bölümde altyapı, asfalt, aydınlatma ve yaya yolu yapılarak, daha önce birinci etabını yaptığımız Komando Caddesi'ni boydan boya modern bir görüntüye kavuşturacağız. 15 metreye çıkartılacak olan cadde dört şeritli bir bulvar haline getirilecek"     dedi.
                                       YOL TRAFİĞE KAPALI
        Daire Başkanı Hasdal, yol genişletme ve düzenleme çalışmaları çerçevesinde yolun trafiğe kapalı tutulacağını belirtti ve alternatif yolların kullanılması gerektiğini de sözlerine ekledi.

Kayseri bld

Gökhan Erdoğan

11 yıl önce - Cum 21 Tem 2006, 21:49

Evet daha bugün bu güzergahtan talasa çıkmak istedim fakat yol çalışması vardı..eski halide iyiydi fakat atıl duruyordu herhalde güzel bir iş olacak..
tebrik ediyorum emeği geçenleri

a.keser
11 yıl önce - Cum 21 Tem 2006, 22:10

bu yol tam olarak nerdeydi,çıkartamadım?

ismailkolkiran
11 yıl önce - Cum 21 Tem 2006, 22:12

bence bu bölgede alt ve üst yapı calışmalardan sonra güzel bir mesire alanı oluşacak
Kayseri büyükşehir belediyesinin 2006 yatırım ve çalışma programında " Talas Ali dağ mesire alanı" var.

mehmet.oguz
8 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2008, 19:33

Gecen sene gittim gördüm Süper olmus Helal olsun yapanlara.

Cemoli D18
1 yıl önce - Çrş 25 May 2016, 16:37

Bu yolu bilenlerden ve kullananlardanım zaman zaman kötü olsa da fena değildi yol

ilker22
1 yıl önce - Çrş 25 May 2016, 16:48

Cem 7yıl önceki konuyu ortaya koymanın anlamı nedir

Cadde bitti neredeyse 3şerite geçecek

zaten taş catlasa 2km lik bir yol

Cemoli D18
1 yıl önce - Prş 26 May 2016, 10:01

Başlık düzeltilebilir cadde genişletildi diye

Ahmet Bby

1 yıl önce - Cum 27 May 2016, 23:00

Cadde genişletildi konu kilit

cevap yaz