Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa'nın minibüsleri
« önceki   123 ... 28293031   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
sayfa 29
Kobracı
3 ay önce - Pts 04 Tem 2022, 13:49

Minibüslerde şuanlık fiyat güncellemesi yok.

HasanBerat
2 ay önce - Cum 22 Tem 2022, 14:18

Karsan J9 Premier

Karsan J10

Karsan Jest

Hyundai H350

HasanBerat
2 ay önce - Cum 22 Tem 2022, 14:20

Doğu Minibüsleri Kalkış Noktası

(+)

Kobracı
2 ay önce - Cum 22 Tem 2022, 16:24

Hasan Berat. Son mesajına ufak bir ekleme. Doğu minibüslerinin Uluyol'daki kalkış durağı.
Bir kısım minibüsler Kent Meydanı kavşağından pazar pazarı yönüne dönüyorlar.

Birde bildiğim kadarıyla paylaştığın Hyundai H350 Bursa'da tek niteliği taşıyor.

ryder wilson
2 ay önce - Cum 22 Tem 2022, 16:32

Bursa'da iki tane de Kuştepe hattında H350 marka minibüs çalışmaktadır

burakxd383
2 ay önce - Sal 02 Ağu 2022, 14:59

Minibüsçüleri savunan arkadaşlar için atmak istiyorum al birini vur ötekine şehrimde minibüsçü istemiyorum

üstüne öğrenci tarifesi bile en az 7 8TL olan bir ulaşım aracını niye tercih edeyim ki burulaşın otobüsleri daha uygun hemde araçtan araca aktarma imkanıda sunarken ?

HasanBerat
2 ay önce - Sal 02 Ağu 2022, 20:42

Alıntı:
üstüne öğrenci tarifesi bile en az 7 8TL olan bir ulaşım aracını niye tercih edeyim ki burulaşın otobüsleri daha uygun hemde araçtan araca aktarma imkanıda sunarken ?

Burulaş maalesef özellikle doğu bölgesinde daha iyi ve hızlı ulaşım sağlaya(ya)mıyor minibüslerin mahkeme yoluyla alınmış hakları var burulaş minibüs hatlarına paralel çalışamıyor minibüslerde buna güveniyor zaten oyüzden böyle rahatlar nede olsa kimse karış(a)mıyor arabalarına

burakxd383
2 ay önce - Sal 02 Ağu 2022, 22:13

Alıntı:
Burulaş maalesef özellikle doğu bölgesinde daha iyi ve hızlı ulaşım sağlaya(ya)mıyor minibüslerin mahkeme yoluyla alınmış hakları var burulaş minibüs hatlarına paralel çalışamıyor minibüslerde buna güveniyor zaten oyüzden böyle rahatlar nede olsa kimse karış(a)mıyor arabalarına

çözüm gaaayet basit zamanında Bilenser başkanın yaptığı gibi doğuda ne kadar minibüs varsa hepsi batıdaki gibi 2-3 araca karşılık OTOBÜSE DÖNÜŞTÜRÜLECEK ve maganda minibüslerden kurtulunmuş olacak

HasanBerat
2 ay önce - Sal 02 Ağu 2022, 22:33

Alıntı:

çözüm gaaayet basit zamanında Bilenser başkanın yaptığı gibi doğuda ne kadar minibüs varsa hepsi batıdaki gibi 2-3 araca karşılık OTOBÜSE DÖNÜŞTÜRÜLECEK ve maganda minibüslerden kurtulunmuş olacak

Dediğinizi batıda 2002 senesinde yaptılar ve çokta iyi gitmedi. Doğudaki minibüsler şuan zaten para basarlarken (okadar para kazanıyorlar ama arabalar nasıl döküntü bende bilmiyorum) böyle birşeyi asla kabul etmezler batidan ders aldılar zamanında. Ayrıca otobüs olsa bile şoför aynı magandalığın araba ile alakası yok el arabası bile olsa maganda magandadır bunun çözümü eğitim eğitim eğitim

burakxd383
2 ay önce - Sal 02 Ağu 2022, 23:30

ozaman bir diğer kesin çözümümüz var belediyenin her yıl sırf bu iş için belli bir miktar para ayırıp her yıl belli bir miktarda m plaka satın alarak yolları temizlemesidir bu insanlar eğitimle düzelecek kalitede değiller ve ben hala ve hala gerekirse zorlada olsa m plakaları toplayıp feshetmeye kadar giderek minibüsçülerin temizlenmesi taraftarıyım

sayfa 29
« önceki   123 ... 28293031   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara