Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 6
nedimussoy

1 yıl önce - Pts 17 Arl 2018, 11:32

Alıntı:
pastırmayı kayseriden istiyorum iki gün içinde geliyor,şahin marka en iyisi sucukta öyle.

Özer bey almış olduğunuz ve memnun kaldığınız satıcının adını ve linkini paylaşabilirmisiniz.

Glorius man
1 ay önce - Çrş 22 Nis 2020, 11:29

Kayseri pastırmasının dilimi 3 lira olmuş. Sanıyorum bunda et fiyatlarının artmasının da etkisi vardır. Ramazan öncesi de olabilir.

Kayseri’de en doğal ve iyi pastırma sucuk yapan yerler nereler, tavsiyeniz var mı?

bahattinsevim

1 ay önce - Çrş 22 Nis 2020, 12:07

Alıntı:
Kayseri pastırmasının dilimi 3 lira olmuş. Sanıyorum bunda et fiyatlarının artmasının da etkisi vardır. Ramazan öncesi de olabilir.

Kayseri’de en doğal ve iyi pastırma sucuk yapan yerler nereler, tavsiyeniz var mı?

Ben genelde Başyazıcı alıyorum hacılara yolum düşerse karamavuşlar diye bir kasap var kendi etiketli sucuğunu yapıyor oradan alıyorum. Karamavuşlar fiyat olarak şuan ne kadar bilmiyorum ama kayseride yediğim en iyi sucuklardan biri.

ali alimi012
1 ay önce - Çrş 22 Nis 2020, 12:18

şahin sucukları
https://www.sahin724.com/index.html?gclid=CjwKCAj ..._MQAvD_BwE

Mehmet0660
1 ay önce - Çrş 22 Nis 2020, 12:34

Alıntı:
şahin sucukları

iyi pahalı
sırt pastırma 200 tl
sucuk 80 tl
bu durumda bir dilim 4 tl olur
pastırmayı koklamakda 1 tl olur artık

çetin81
1 ay önce - Çrş 22 Nis 2020, 16:56

Kayseride pastırma pahalı sucuk ucuz kastamonu da bayagı adından soz eden bir yerde pastırma 150 sucuk 130 kayseriye gore ucuz ama sucukta kayseriye gore pahalı

Glorius man
1 ay önce - Prş 23 Nis 2020, 13:30

En son gittiğimde Başyazıcı’dan almıştım gerçekten güzeldi. Diğer bir marka İmamoğlu imiş ama ondan hiç yemedim. Şahin de fena değil. Yine de bu işi hala amatör olarak çok daha doğal yöntemlerle yapan yerleri tercih etmek mantıklı geliyor. Apikoğlu da Kayserili markası ama onlar sanıyorum Kayseri’de üretim yapmıyor.

sayfa 6
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET