Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Gökdelenleri ve Gökdelen projeleri
« önceki   123 ... 60616263   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 61
Misafir ad9

3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 15:59

Ben İzmirli değilim,İzmirliler alınmasın ama İstanbulun yaşlı kesimi, emeklisi falan, İzmirin sahil kasabalarına yerleşirse yerleşir ,yoksa İstanbulun kalabalığından kaçan adam gelip İzmirde gökdelende, rezidansta yaşamaz.

Misafir 394

3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 16:15

izmirde yaşayanların sosyo ekonomik durumu cebinden 4 trilyon çıkartıp gökdelenden daire alacak tarzda değil. Zaten şu gördüğünüz AVM lerdeki işletme sahipleri de ya Ankaralı yada Karslıdır

alen Doğu Gencer
3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 18:39

Alıntı:
Ben İzmirli değilim,İzmirliler alınmasın ama İstanbulun yaşlı kesimi, emeklisi falan, İzmirin sahil kasabalarına yerleşirse yerleşir ,yoksa İstanbulun kalabalığından kaçan adam gelip İzmirde gökdelende, rezidansta yaşamaz.

bana bununla ilgili bir kaynak gösterebilirmisin ? İzmiri 10 yıl geriden takip ediyorsun .varsayalım önümüzdeki 5-6 sene içinde izmir 8 milyon olsa bile her türlü istanbuldan iyi olacaktır. İZmiri bırak istanbulu bile bilmiyorsunuz.

Ayhan
3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 19:55

fotoşop diyorsun da burasının İzmir olduğu bile kesin değil. Hadi İzmir'de gecekondu var da gösterdiğin İstanbul'da hiç gecekondu yok mu? Gecekondu ilçeleri var İstanbul'da. Say say bitmez.

Anıl 95
3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 20:25

Şu nefrete üsluba terbiyesizlige bakın ya usenmeden bide fake hesap açmış
Bunlar nasıl insan anlamıyorum Allâh akıl fikir versin yeni yılda bunlara

Misafir 50c

3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 20:52

Adam bursa ile izmiri karsilastirmis cevap bile vrrmeye degmez bunlara

alen Doğu Gencer
3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 21:02

istanbul resimlerini niye koymuş? anlayan varmı?hayır ne beklion Bayraklı resimlerini koyalım illa?

Bide Ataşehir'deki Uphill Court u falan koymuş asdasd

En son alen Doğu Gencer tarafından Cmt 30 Arl 2017, 21:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Anıl 95
3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 21:13

Alıntı:
istanbul resimlerini niye koymuş? anlayan varmı?

Ya o sanal ezik saçmalamış gitmiş de benim anlamadığım site denetçileri buna neden müsade gösteriyorlar
Şu güzelim başlığı çöp kutusana çevirdiler yazık günah ya
Skyline resimleri, yeni proje görselleri paylaşıyoruz sonra kendini bilmez trollün biri başlığı ne hale getiriyo
Başka hiçbir yerde böyle bişey görmedim ben İzmir başlıklarında bir burda görüyorum buna bir çözüm bulamıyolar mı yani?
Üstelik sadece İzmir başlıklarında da değil çoğu şehrimizin başlıkları böyle malesef
Ya misafir olarak mesaj yazmayı kaldırsınlar yada böyle provakatif içi boş mesnetsiz mesajlar yayınlanmasın
Anca böyle çözüm olur

alen Doğu Gencer
3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 21:18

Ben üyelere özel de misafirlik kapatılsın diye başlık açmıştım. orada üyelerin çoğu kapatılsın diyor tabi ama denetçiler kapatılmayacagını üstüne basa basa söyleyince konu kapandı şikayet edin diyorlar. şikayet kutusuna da bir ara baya yazdım ama pek etkisi olmadı. gene bazı üyeler de yazmışlar ama bu seferde "sizin beğenmediğiniz mesajları silmeyiz, site kuralları çerçevesinde silinir" diyorlar.Hoş iste kurallarına uymayanı da silmiyorlar.şikayet ettiklerimden bir kaç kere göztepe stad konusundakileri sildiler okadar. ondan sonra şikayet etmekten de vazgeçtim

Bende her seferinde trollere cevap yazmıycam diyorum dayanamıyorum

Misafir bfc

3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 21:55

uphill ataşehirde değil başakşehirde

sayfa 61
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 60616263   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet