Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
murat.usta

8 yıl önce - Pzr 20 Arl 2009, 03:24
Haziran 2009 da oradaydım. Çok güzel, mutlaka gidin.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)
[/b][/code]

M.Ali Döngelci

7 yıl önce - Pzr 22 Ağu 2010, 15:49
Selale

Hava SICAKLIGI 38 ve Üstü.Selale'de ise bir Serinlik ve Huzur veren Hava.Tek SIKINTI Turistlerin Tur Araclarinin Park Konusu!!
Üst Üste 2-3 Tur Grubu 10-12 Araclik Konvoy ile geliginde Kolaysa Araciniza gidin veya Aracinizla ayrilmak isteyin.
YAZ SIcaginda Serinleyip Stress atma icin 1'e 1.Gittik Serinledik ve Güzergah'ta bulunan Köylerden Alis Veris imkanida bulduk.Malum Köylüler Bal,Ada Cay'i,Kekik, gibi bircok Ürün'ü Satiyorlardi.Misafir Perverligi Yasadik icitigmiz 1 Cay'da Ailece Konuk olduk Evlerine.Yol Boyunca incir Agac'lari Orman Üzümü (Bögürtlen) gibi verdigimiz Yol Molalarinda Tabiat Ana'dan yararlandik.
Almanya'dan Saygilar.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Gökhan Palabıyık
7 yıl önce - Pts 13 Eyl 2010, 13:14

(+)   (+)   (+)   (+)

Mehmet BLC
7 yıl önce - Pts 13 Eyl 2010, 14:35

Harika bir yer. Ama 5 sayfa boyunca bir Allah'ın kulu, oraya nasıl gidileceğini anlatmamış. Marmaris'e varıp yoldan geçen birine " Turgut köyüne nasıl gidilir" diye sormaktan başka, birisi de anlatıverse de biz de elimizle koymuş gibi buluversek. Fotoğrafları görüp de iç çekmemek mümkün değil.

Cnn'deki "Lezzet durakları" nda Çınar restoran'ın anlatıldığı programda Mehmet Yaşin'in bir yol tarifi vardı, internette izlediğimin ertesi günü İzmir'den yola çıkıp elimle koymuş gibi bulmuştum. Videoda izlediğimin daha fazlasını orada da bulmuştum.

Fotoğraflardan anladığım kadarıyla benzer şeyleri burada da bulacağımdan eminim.

Fakat;

nerede burası ve Marmaris'ten nasıl gidilir?

Kaan-Kubilay
6 yıl önce - Pzr 03 Nis 2011, 17:40

Marmarise yaklasik 30 kilometre uzakliktadir.. Marmaris Datca yolunun yaklasik 15 kilometresinde Bozburun sapagina girin... Sirasiyla Hisaronu, Orhaniye, ve Turgut koylerini gectikden sonra(Turgut koyunden yaklasik 2 km sonra) yol kenarinda isaretlendirmeler ile bulunmasi cok basit... Yoldan yaklasik 1 kilometre icerdedir..

(+)

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> MUĞLA