Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 235
Enylmz
1 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 21:33

Sn.osman akar!
Alıntı:
Beykoz Elmalı arasindaki yola benziyor tam emin degilim. Sag taraf Beykoz Korusu Sol taraf ise Beykoz Fidanlığı olabilir.

Size de bu mesaj için teşekkür edecektim.Fakat sn.ustura faysal'a yazdığım mesaj yaklaşık 15-20 dk. onaylanmadı.Kusura bakmayın lütfen.
Siz de, benim mesajın onaylanma süresinde aşağıdaki mesajınızda çok detaylı ve faydalı bilgiler vermişsiniz.( Bu arada Siz de nokta atışı yapmışsınız.)
Alıntı:
Sevgili Faysal eğer tahmin ettiğimiz yer ise burası Beykoz Elmalı yolu üzerinde Beykoz Korusu ile Fidanlık arasındaki yol. Ben zamanında Beykoz'da otururken buradan Elmalı'daki Kuran Kursu'na çok gidip geldim.
Onun için burayı çok iyi bilirim.
Kaymakdonduran ise resime göre sol tarafta bulunan Fidanlığın arka tarafında.
Hatta Münir ÖZKUL,Ekrem BORA,Itır ESEN ve Ahmet SEZEREL'in oynadığı Cennetin Çocukları filminin bir kısmı bu Fidanlıkta çekildi.

Kaymakdonduran'dan Elmalı'ya giden yol ise yeni açıldı en fazla 10 12 yıl civarında olmuştur.

Siz de,Sn.ustura faysal'da, burayı bilenler olarak söylediğinize göre,aradığımız yerin burası olduğuna artık şüphem yok.
Size de yardımlarınızdan,ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Sn.hkaradag2000!
Alıntı:
Şevkat Yerimdar

Şevkat Yerimdar dizisi Kocaeli Darıca'da da çekiliyordu belki orası da olabilir
http://wowturkey.com/t.php?p=/tr815/Enylmz_SY1432420.jpg

Size de ilginiz ,yardımınız için çok teşekkür ediyorum.
Haklısınız,dizi ağırlıklı olarak Darıca (Limon Film Platosu) çekilmiş.(Ev sahneleri Beykoz'da) Hatırı sayılır oranda dış mekan çekimleri de Darıca'nın caddelerinde,sokaklarında yapılmış.

Ayrıca,Forumdaki bu yardımlaşma,dayanışma gerçekten çok güzel.Bu da beni çok mutlu etti.
Saygılarımla...

osman akar
1 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 21:53

Sn. Enyılmaz haritayı yükleyince hatırladım. Evet Kaymakdonduran burası. Yolun devamı Elmalı sapaği yukar devam edince Kavacık yolu.yolun üst kısmı ise Şahinkaya
Teşekkürler...

tarık33
1 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 22:22

Mekanların güzel içeriklerin leş olduğu diziler

Burç

1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 08:33

https://sehirharitasi.ibb.gov.tr/

İstanbul belediyesinin çektiği sokak fotoğraflarında bu nokta daha net görünüyor.
Yol çok dar, ağaçlar da daha kısa, burası değil.

Alıntı:

(+)

İsimsiz 1453
1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 11:26
Dizilerin çekim yerleri

Kertenkele dizisindeki malikane nerde çekildi lütfen söyleyebilir misin

skucuk
1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 17:24

evet beykozda fakat şuan maalesefki orası inşaat alanı türk-alman üniversitesinin orası.

skucuk
1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 17:25
buyrun son hali

skucuk
1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 17:29

orası yeşil yoldu bildiğiniz her geçtiğimde hayranlık duyardım şuan içler acısı toki filan batırmış resmen allah bunların hepsinin hesabını soracak . bu vesileyle konuyuda ele almış olduk .

skucuk
1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 17:32

Burç arkadaşım istanbuldaki bütün diziler beykozda çekiliyor eski halini görsen gerçekten bayılırdın.

evet arkadaşlar kaymakdonduran mesire alanının yan tarafı .

ama eski halinden eser yok ne yazıkki !!!!!!!!

skucuk
1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 17:34
zalim istanbul

nakkaştepede çekildi

son bölüm kazdağları dedikleri yer ise Ağva

sayfa 235
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet