Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
İstanbul'da televizyon dizilerinin çekildiği mekanlar
« önceki   123 ... 232425 ... 394041   sonraki »
Ana Sayfa -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
U. Eren Bağcı

5 yıl önce - Çrş 16 Eyl 2009, 10:47

12.4.2009 tarihinde çekmiş olduğum bir fotoğraf. Akasya Durağı'nı görüyoruz. Sanırım Kavacık'tı burası, İstanbullu arkadaşlar yanlışsa düzeltsinler lütfen.

atakangs
5 yıl önce - Sal 22 Eyl 2009, 20:29

kavak yellerini çekildiği yeri biliyorumda zamanı bilmiyorum ansıl öğrene bilirim

onurnazliaka
5 yıl önce - Sal 22 Eyl 2009, 20:52

Alıntı:
su diziler nerede cekiliyor veya cekildiler:

- genis aile??
- yilan hikayesi??
- yilan hikayesi memoli ve belgin abla nin yasadigi ev??
- aynali tahir
- besik kertmesi
- bütün cocuklarim??
- menekse ile halil istanbul bölümleri??
- aile reisi ev sahneleri?
- ekmek teknesi'ndeki firin ve kahve kuzguncuk'damiydi??

simdiden tesekkürler...

Geniş Aile Emirgan'da çekiliyor.

Yılan Hikayesi'nin çekildiği yer genel olarak Nisantaşı'dır. Memoli ve Belgin Abla'nın evi Nisantaşı'ndadır. Emniyet sahneleri doğal olarak Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde çekilmiştir. 1. sezonun sonu 2. sezonun başında Zeyno'nun Elazığ'da yer alır gösterilen köyü aslında Altınoluk'a yakın bir köydür ve bu dönemde dizinin bir bölümü de Altınoluk'ta geçmiştir.

Ekmek Teknesi'ndeki kahve ve fırın Kuzguncuk'tadır. Hatta Kurtlar Vadisi'nin birinci bölümünde Ali Candan ve Ömer Candan Kuzguncuk'taki Ekmek Teknesi'ne girmektedir. Kurtlar Vadisi'nde Ömer Candan'ın boğaz manzaralı evi de Kuzguncuk'tadır.

Kurtlar Vadisi'nin kahve sahneleri, Emmi'nin ve Seyfo Dayı'nın mekanı Üsküdar Sahili'nde, Harem Otogarı'na gelmeden önce batık geminin karşısında yer alan Korcan Aile Çay Bahçesi'dir. Burası aynı zamanda Deliyürek'in 1. bölümünde Yusuf Miroğlu'nun teröristlerle çatıştığı yerdir.

Kurtlar Vadisi'nde Süleyman Çakır'ın villası Kartal'a bağlı Dragos semtinde yer almaktadır. Ayrıca Mehmet Karahanlı ve konsey üyelerinin sık sık uğradığı otel Üsküdar'dan Beylerbeyi'ne giderken yer alan Sözbir Royal Residence'dir.

Bizimkiler dizisi Suadiye Ayşekadın'da çekilmiştir. Bu apartmanda dizi çekildiği zaman aynı anda insanlar da yaşamaktaydı.

alimkor

5 yıl önce - Sal 22 Eyl 2009, 21:35
Parmaklıklar ardında dizi fotoları

Ben de bu yaz yolum Sinop'a düştü.Hanımın hatırlatması ile Parmaklıklar ardında dizisinin çekildiği mekan olan tarihi Sinop ceza evini ziyaret ettik.Fotoğraf makınasını Simon gibi tutsamda kalite o kadar olmadı tabi.

Büyük oğlum Yalçın.şimdilerde gerçekten bu hareketleri yapıyor.
Amasya da asker.

alimkor

5 yıl önce - Sal 22 Eyl 2009, 21:39
Parmaklıklar ardında.

mhkose
5 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 15:38

Arka Sokaklar adlı dizide hüsnü çoban'ın oturduğu ev nerede onu merak ediyorum..birde dizinin genel olarak sahnelerini çekildiği dar sokaklar taksimin arka sokakları mı?

servet35
5 yıl önce - Sal 29 Eyl 2009, 19:14

istanbullu arkadaşlara sesleniyorum. üsküdardaki "güllü köşk" ün ve altunizade'deki barış manço'nun oynadığı "baba bizi eversene" filmindeki köşkün rewsmini yüklermisiniz

Berktuğ

5 yıl önce - Sal 29 Eyl 2009, 19:24

Show TV'nin daha önceki yayın dönemlerinde yayınlanan Eksik Etek dizisi de Bursa'nın Gölyazı beldesinde çekiliyordu.

kuraffb
5 yıl önce - Prş 01 Ekm 2009, 23:50

melekler korusun, kadıköyde nerede çekiliyor acaba? tam yerini bilen var mı?

sengulb
5 yıl önce - Prş 01 Ekm 2009, 23:55

Melekler Korusun dizisi için şu linkteki bilgiler işinize yarar sanıyorum

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=1155602#1155602

Osmangazi İlköğretim Okulu'nu bulabilirseniz, dizinin çekildiği apartmanın karşı köşede olduğunu görürsünüz. Sokağın hemen girişinde Deniz Otel var... Okulun tam adresi ise şöyle...

Rasimpaşa Mh.Rıhtım Cd.İskele Sk.No:40 Yeldeğirmeni/Kadıköy

Kadıköy'e gidince yürüyerek ulaşabilirsiniz

En son sengulb tarafından Cum 02 Ekm 2009, 00:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet