Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul'da televizyon dizilerinin çekildiği mekanlar
« önceki   1234 ... 165166167   sonraki »

ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
eryilmazcigdem
11 yıl önce - Cmt 15 Tem 2006, 23:49

merhaba,ikinci baharın çekildiği samatya meydanına yakın oturuyorum ve en kısa zamanda fotograflarını çekip sizinle paylaşırım

nazime21
11 yıl önce - Pzr 16 Tem 2006, 00:11

kınalı kar melekler adası bursa da çekiliyordu...bursa otogarında kınalı kar ekibini görmüştüm...

Okan Türkeş
11 yıl önce - Pzr 16 Tem 2006, 01:25

Alıntı:
merhaba,ikinci baharın çekildiği samatya meydanına yakın oturuyorum ve en kısa zamanda fotograflarını çekip sizinle paylaşırım

>>Burada<< Samatya ile ilgili resimler mevcut, ama daha yenilerini yüklerseniz hiç de fena olmaz.
İkinci Bahar dizisinin yanı sıra Gönül Yarası adlı film de Samatya da çekilmişti. Çok güzel bir yer gerçekten de.

tolginho

11 yıl önce - Pzr 16 Tem 2006, 02:22

Bizimkiler dizisi de Suadiye'de çekiliyordu.

Burada Tatlı Hayat dizisinde gösterilen binalar Kartal'daki 9 Palmiyedir. Kozyatağı'nda iddia ettiğiniz binalarla alakası yoktur. Ancak bu tür sit-com diziler stüdyo ortamında çekilirler.

Bir dönemin en iyi dizisi olan Süper Baba da Çengelköy'de çekilmişti. Hatta çekimler Perşembe günleri yapılırdı.

Tolga KAPROL

Ayhan
11 yıl önce - Pzr 16 Tem 2006, 02:46

Alıntı:
Çiçek Taksi dizisi Ataköy'de çekiliyordu..Hatta dizi çekilirken mahallede set görevlilerine bile yardım ediyorduk..

Evet atv'deyken yani ilk başladığı sıralarda Ataköy'deydi. Fakat TRT'ye geçtikten sonra çekim yerini Kavacık'a taşıdılar. Dizide gösterilen yeri otobüsle geçerken defalarca gördüm. FSM Köprüsü'nden çıktıktan sonra Kavacık kavşağında plazaların olduğu yerde, hatta şu an orada çiçek taksi durağı var.

Zerda dizisi Gaziantep-Sakçagözü beldesinde çekiliyordu.
Ferhunde Hanımlar ve Bizim Evin Halleri Ankara'da çekiliyor. Ferhunda Hanımlar'ın birkaç bölümü Alaçatı'da çekilmişti.
Çocuklar Duymasın, Ayrılsak da Beraberiz, En Son Babalar Duyar aynı stüdyolarda çekiliyordu ama hangi semtte olduğunu bilmiyorum. En Son Babalar Duyar yaz sezonunda Çanakkale-Assos'ta çekiliyor.
Beyaz Gelincik, Adana'da çekiliyor.

Bizim İzmir-Bostanlı'da da bir dizi çevrilmiş ismini unuttum TRT'de yayınlanıyordu.

Başlık İstanbul'da çekilen diziler hakkında açılmıştı ama başka yerlerde de çekilen dizi çok varmış

nur sevde
11 yıl önce - Pts 17 Tem 2006, 11:14

Kınalıkar dizisi Bursa/Cumalıkızıkta çekiliyordu.Cumalıkızık'a gittiğimde setin kurulduğu yerleri ve oyunculardan birkaçını görmüştüm.

hakangulen
11 yıl önce - Pts 17 Tem 2006, 11:17

merhaba,set fotografları cekmek ıstersenız sizlere yardım ederım ben kurgu edıtoruyum dızı kurguluyorum.butun mekanları bulabılırım sıze...ILGILENIRSENIZ .

ayshe
11 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2006, 09:18

gumus dizisindeki yali nerde acaba?

serkan
11 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2006, 10:05

Haziran Gecesi Kavacık'ta müstakil bir evde çekiliyordu. Foto çekimlerini yapan benim arkadaşımdı. Dizi bittikten sonra evi fahiş bir fiyata sattılar. Şimdi yıkıyorlar. Herhalde yeni sahibi bir villa yapacak.

VolkanAtalay
11 yıl önce - Pzr 06 Ağu 2006, 10:13

sitcom tarzı diziler genled ehepsi stüdyo ortamında özellikle mahmutbeyde bulunan tem stüdyoalrında çekiliyor..izmirde çekilen bizimkiler tarzında bir dizi vardı ama zaman içinde izmiri mekan tutmuş diziler vardı..misal kara melek bir kaç bölümü izmirde çekildi. trt için çekilen bazı dizilerde izmirde çekildi..çiçek taksi nin kavacıkta çekilmesinin endeni türker inanoğulunun türvak binası kavacıkta o yüzden yapımcı erler film  old için türvakta çalışan okuyan ark için ideal bir mekan..ki tatlı kaçıklarda o civarda çekiliyordu..

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 165166167   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet