Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
emre.ertem
16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 15:30
[İST-A1.106] - http://www.iett.gov.tr/ Sitesi Hack'lendi

Alıntı:
http://www.iett.gov.tr/ bugun oglen saatlerinde REDHACK (Red Hackers Association) Kizil hackerLar tarafindan ulasimdaki esitsizlik adaletsizlik somuru nedeniyle kirilmistir..

Hacker böyle bir açıklama yapmış.

Murat Erol 4
16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 17:00

Anket ve anket şıkları da ilginç

tolginho

16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 17:33

Eski haline çevirmişler galiba. Ama şu anda en yeni haber Aralık 2004'e ait. Hat bilgileri ve saatler ise güncel.

TOLGA KAPROL

Murat Caner
16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 21:58

Sömürüden söz edenler İngilizce sömürüsüne uyramış zavallılar.

Redhack yani Türkçesi al kıran.

İstanbul'da altında son model araba olup Şişli'de yaşayanlar ulaşım özürlüsü.

A.ŞAFAK TOMRUK
16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 22:18

İktidar namlunun ucundaymış, Oraya bunu yazmış geri zekalılar. Yahu onların Komünist kafalarında savunduğu çarpık fikirler çıktığı ülkede bile kalmadı. Hep dinci taifesi gericilik yapacak diye bir kaide yok ya, bunlarda komünistliğin gericileri.

Murat Erol 4
16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 22:32

Alıntı:
Redhack yani Türkçesi al kıran.

Buradaki "Red" in karşılığı " Kızıl" kelimesine daha uygun. "Red hair"  Kızıl  saç gibi. Şaç rengi kızıl olana  hiçbir zaman al saç demeyiz.

Murat Caner
16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 23:19

Doğrudur. Kızıl olsun. Haklısınız.

Ancak kırıcı arkadaşlara ben ad koyamam. Onlar zaten sol eğilimlerini red diyerek göstermişler. Ne yazık ki sömürgeye karşı çıkan kafaları red sözcüğünün dünyanın en büyük sömürü dili İngilizce'den olduğunu düşünmemiş.

Kendi takma adlarını kendileri beklirlesin. Ha kızıl, ha al benim ayırdımda değil. Önemli olan yaptıklarının birbiri ile çelişmemesi. Yoksa bir değeri kalmıyor.

Bu arada toplu taşımanın sömürü olduğunu nasıl açıklamışlar sorakladım şimdi.

En son Murat Caner tarafından Pts 26 Hzr 2006, 15:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Murat Erol 4
16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 23:26

Anket bölümüne,kendileride anket eklemişlerdi.Garip seçenekler

Murat Caner
16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 23:30

Ehehe. Ben biliyorum. ABD'nin elinde. Uydu ile yönetiyorlar. Sürücülerin hepsi de robot.

İstanbul ve Ankara halk otobüslerini kaldırmayı düşünüyordu. Demekki AKP de redhackerci.

Kocaeli'nde durum daha kötü. 15 kişilik minibüslerin arkasında halk otobüsü yazıyor.

Akın Kurtoğlu

16 yıl önce - Sal 27 Hzr 2006, 02:00

Site sabah itibarıyla, eski haline getirilmişti yine. Kayıp son haberler de tekrar eklenmiş ve anket soruları düzeltilmişti...

Akın KURTOĞLU

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM