Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Batur

16 yıl önce - Cum 23 Hzr 2006, 22:19
BUR » A7.10. Esentepe Kavşağı

Esentepe bat-çık kavşağının ortasına havuz da yapmışlar. Sanırım merinos kavşağına da buna benzer birşey yapıyorlar.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Batur

16 yıl önce - Cum 23 Hzr 2006, 22:21

(+)

hakanda
16 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 17:29
Trafik rahatladı!

Organize Sanayi'de staj yapmaya başladığım 12 hazirandan beri çektiğim sıkıntıyı anlatamam size.Tam iş çıkışı saatinde yüzlerce servis aracı Osmangazi ve Yıldırım'a doğru akarken yaanan sorunları tüm Bursa'lılar biliyor. Emek'ten Altıparmak'a 1 saatte ancak varabilirken,Esentepe kavşağının açılmasıyla yolumuz yaklaşık 15-20 dakika kısaldı.Ancak önümüzdeki en büyük engel Acemler. En yakın zamanda bitmesini diliyorum.Eğer Acemler kavşağı tamamlanırsa Emek-Altıparmak(Stadyum) arası 15 dakikaya gayet rahat inecektir.

Musa

16 yıl önce - Prş 29 Hzr 2006, 18:17

Kavşak gayet güzel yapılmış. Metronun tünele girdiği yer falan. belediyenin sadece bir an önce kavşak yapılsın bitsinden çok estetiğede önem vermesi güzel...

yeners

16 yıl önce - Prş 29 Hzr 2006, 20:38

Evet kavşak güzel yapılmış ancak arkadaşlar anlayamadığım konu bu karayolları mı belediye mi bu güzelim yolların tam da ortalarında o logar kapaklarını inadına mı abuk subuk yapıyorlar da üstünden geçmemek için hep direksiyon kırmaya mecbur bırakıyorlar insanı.. İnanın sinirlerim altüst oluyor o kapakları görünce..
Ben Konya'ya ya sık sık iş gereği giden bir insanım ve inanın Konya'da da batçıklar güzel yapılmış ve 1 tane logar kapağı bile bulamıyorsun..

hasansemre

16 yıl önce - Cum 30 Hzr 2006, 05:59

batçıklara girerken dikkat edin görüş açısı azaldığından batçıka sınırların biraz üstünde hızla girildiğinde kaza ihtimali çok yüksek  

oki30
16 yıl önce - Cum 30 Hzr 2006, 10:52

evet bu durum benim de dikkatimi çekmişti. Hatta orhaneli kavşağında birkaç kaza yaşandı bu şekilde. orhaneli kavşağında bursa istikametine giden yoldaki batçığa girişte baya bir fren izi var zaten.

Olgun AKBAL
16 yıl önce - Cmt 01 Tem 2006, 05:08

İyi olmuş, Ben daha uzun sürer sanıyordum, esentepe yada bağlarbaşı yollarından geçmek zorunda kalıyorduk yol uzuyordu o zaman.

YALCIN E.
16 yıl önce - Sal 04 Tem 2006, 16:07

Bu kavşak bundan 3-4 sene önce Bursaray inşaatı sırasında yapılsaydı bu sıkıntıda çekilmezdi. Aynı yer o zamanda kazılmıştı. Uzun dönemli düşünemeyen yöneticiler yüzünden daha çok sıkıntı çekilir.
Kavşağın bu kadar kısa sürede bitirilmesi takdire şayan. Çok da güzel oldu, özellikle işe gidiş geliş saatlerinde Trafik ışıkları yüzünden oluşan uzun araç kuyrukları olmayacak artık. 1050 konutlarda oturmama rağmen (Bursaray alttan geçtiği için) Yukarıdan hiç görmemiştim burdaki fotoğraflarda gördüm ilk defa. Acemlerde biterse Bursa nın batı trafiği çok rahatlayacak, orda da çalışmlar hızlı gidiyor.

Salih Özkan
15 yıl önce - Pts 04 Eyl 2006, 14:06

(+)

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara