Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
devrim1907
16 yıl önce - Pzr 18 Hzr 2006, 22:06
[İST-F2.45] - Kemerburgaz'a Yeni Bağlantı Yolu mu?

Aşağıda Fatih Altayli'nin yazısında belirtildiği gibi Kemerburgaz yolu uzun zamandan beri inşaat hafriyatlarını boşaltmak isteyen kamyonlar tarafından dolduruluyordu. Bununla ilgili yeni orman yolu yapılacak diye okumuştum en son. Bu akşam çevre yolunda Edirne istikametine doğru giderken Okmeydanı sapağına gelmeden önceki köprü üzerinden çektim bu görüntüleri.

Burada sizce bir yol mu yapılıyor?
Sadece kamyonlar için mi olacak?
Yoksa yol yapma maksadıyla yine orman alanları talan mı ediliyor?

Tabi benimkisi sadece kuruntu da olabilir. Ben emin olamadim.

ilgili yazi: http://www.sabah.com.tr/2006/06/13/yaz1437-40-126.html

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Aras Berkin
15 yıl önce - Pzr 08 Nis 2007, 14:25

Kemerburgaz yolu, Hasdal kavşağından ayrıldıktan sonra kuzey-batı doğrultusunda ilerler yani resmin çekildiği bölgenin kuzeyine değil daha batısına yani Küçükköy'ün kuzey kesimlerine denk gelir. Resmi çekilen yol kuzeye ilerliyor, bölgenin kuzeyinde sırasıyla Cendere yolu, Belgrad ormanı ve Bahçeköy bulunur. Belki Cendere yolu (Kağıthane-Kemerburgaz) yolu ile ilgili bir bağlantı düşünülmüş olabilir  

alicanalican

12 yıl önce - Cum 16 Nis 2010, 10:29

Böünmüş yol nerdeyse3 tamamlanmak üzere uçan yollar falan da yapııyor.

Mert T
12 yıl önce - Sal 20 Nis 2010, 10:28

Sayın Alicanalican,
Tam olarak nereyi kastettiniz bölünmüş yol olarak? Teşekkürler.

alicannalican
12 yıl önce - Sal 20 Nis 2010, 10:43

Alıntı:
Sayın Alicanalican,
Tam olarak nereyi kastettiniz bölünmüş yol olarak? Teşekkürler.

Valla bende bimiyorum buraları otobüsle ikdefa gittimgötürk'e baya baya y çalışmaları vardı tüneer viyadükler yollar falan yapılıyordu.Göktürkten çıktıktan sonra çalışmaları görmeye başladım.

Mert T
12 yıl önce - Sal 20 Nis 2010, 11:10

Alıntı:
Valla bende bimiyorum buraları otobüsle ikdefa gittimgötürk'e baya baya y çalışmaları vardı tüneer viyadükler yollar falan yapılıyordu.Göktürkten çıktıktan sonra çalışmaları görmeye başladım.

Gokturk civarinda bildiğim kadarı ile böyle bir faaliyet yok. Muhtemelen Hasdal kavşağına yapılan düzenlemeyi kastediyorsunuz. Hasdal'dan başlayan çift şerit gidiş-geliş yol ise bildiğim kadarı ile Durusu'ya kadar gitmiş durumda

İSMAİL ÇELİK

12 yıl önce - Sal 20 Nis 2010, 12:24

Bu bölgede Hasdal Kışla önünden Alibeyköy'e inişin Tem giriş çıkışı ile birleştiği noktaya kavaşak şart bazen ciddi sıkışıklık oluyor ve yapı itibarıyla kazaya müsait.

OzanEmre

12 yıl önce - Sal 20 Nis 2010, 22:58

Enson gittiğimde (4-5 ay vardır) orada bir kavşak çalışması vardı, ama Hasdal-Kemerburgaz yolu içinmiydi pek anlayamadım. Tünelden çıkıştaydı.

Ayrıca bu yol, (Hasdal, Göktürk yada Arnavutköyden Durusuya doğru olan yoldaki elektrik üretim tribünlerinin orada) bir inşaat tabelasında gördüğüm kadarı ile Saraya kadar gidecek. "Hasdal-Saray Yolu İnşaatı" gibi birşeyler yazıyordu.

İSMAİL ÇELİK

12 yıl önce - Çrş 21 Nis 2010, 09:29

Saray Kırklareli kazası,yanlış anlama olmasın saray yok oralarda yoksa.

Cemoli D18
8 yıl önce - Sal 30 Tem 2013, 04:47

Bu yol akıbeti nedir ?

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM