Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Akyokuş'tan Konya
« önceki   1234 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
sayfa 3
Fatih Sayar

12 yıl önce - Prş 10 May 2007, 20:59

Akyokuş'tan Dedeman, Kulesite ve Afra'ya bir bakış.

(+)

Baharın gelmesiyle Meram'ın yeşilliği iyice ortaya çıktı.

(+)

(+)

galpay

12 yıl önce - Cmt 12 May 2007, 18:17
Akyokuş'tan Konya

(+)

(+)

mgokcepinar
12 yıl önce - Sal 29 May 2007, 03:03
Akyokuştan Konya Panoraması

Bugün çektim, iddia ediyorum akyokuştan çekilen en güncel panorama (en azından şimdilik)

(+)

EFE4242
12 yıl önce - Sal 29 May 2007, 11:55
akyokuş ve konya

Konya ya gelip de akyokuşa çıkmamak olmaz.tüm arakdaşlara tavsiyem konya ya uğrarsanız mutlaka akyokuşa gidin.ayrıca çok önemli bi notum var hem bu sitenin değerli sahiplerine hemde üye arkadaşlara :kardeşim aylardır üyesiyim bu siteye ama bi türlü ne mesaj yazabilliyorum nede özel mesaj ne fotoğraf yükleyebiliyorum nede bi faal etkinliğim oldu çünkü çok karmaşık ama ben bu siteye hayranım çok teşekkür edecem onu bile yazamadım içim gitti ya:(çok şükür şuan bu sayfayı buldum tesadüfende bişeyler yazmak nasip oldu noolur bana yardım edin her türlü faliyete en kapsamlı şekilde katılacağım ben fotoğraf tutkunuyum herkese saygılar....bu arada hazır bu imkanı bulmuşken çok ama amatörce çektiğim bi kaç fotoğrafımı paylaşmak istedim ama bu işi bi öğrenirsem çok daha güzel fotolar paylaşırım bu mesajımı site yetkililerinden biri okursa şayet onlara sesleniyorum ayrıntılı olarak site de nasıl faal olabilirim bi yazsınlar çok memnun olurum:(bana aylardır üyeyim hala bişeye yetkiniz yok deyip duruyo bu sistem :(birde fotoğraf yükleyemiyorum olmadı

[ -Özel mesajla iletilmişti ancak, okunmadığı için buradan da size aktaralım. Site ana sayfasının üst bölümünde bulunan "soru/cevap" butonuna basarak, yapabileceğiniz her şeyi buradan çok rahatlıkla öğrenebilirsiniz.   Atilla Dündar - Sal 29 May 2007, 13:00 ]

mkoru
12 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2007, 09:44

(+)

sayfa 3
« önceki   1234 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA