Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kalecik
« önceki   123456789   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
sinandogutepe

11 yıl önce - Çrş 22 Ksm 2006, 17:10
Eskişehirden selamlar

Sevgili Kalecik'li gençler
Çocukluğu şirin Kalecikte geçen abiniz olarak sizleri tebrik ediyorum.Daha fazla fotoğraf bekliyorum.

Canbey BEYCAN
11 yıl önce - Cum 24 Ksm 2006, 11:18

bende kalecikğin ekmeğini yiyip havasını solumuş biri olarak kaleciğin ve kaleciklinin herzaman başımın üstünde yeri var bu forma daha çok resim katkı bekliyorum hepinize teşekürler. Ve artık kaleciklilerin beyinlerine mıh çakılması isteiği ile aşağıda mısraları ekliyorum
'''Kaleciklinin halı başka,Kalecikli doymaz aşka,Hele birde sevdiği varsa, Kalecikli ölmez asla, Ağlamaz, ağlasa kimse duymaz, Unutma herkes Kalecikli olamaz''' Kazım CAN/ Hacıköy/Kalecik[/b]

Canbey BEYCAN
11 yıl önce - Çrş 20 Arl 2006, 13:26

bunlarda kalecik sakinleri  

[Üyemiz sitemiz memleketinizin insan görüntülerini göstermek için kurulmadı ,lütfen dikkatli olalım - Selahattin - Çrş 20 Arl 2006, 12:34 ]

seferoglu

11 yıl önce - Prş 21 Arl 2006, 22:48

Alıntı:
ankara 71 km uzaklıktadır ve ankaranın sırın ılcelerındendır

Şehir Merkezi'ne 71 km desek daha doğru. Karayoluyla 71 km olmasına karşın ilçe merkezinin bir kısmı dairesel olarak büyükşehir sınırlarını  belirleyen 50 km lik çap içinde kaldığından Ankara şehrinin bir parçası oldu ; Yani Çankaya'dan , Yenimahalle'den, Keçiören'den bi farkı yok kağıt üzerinde ; Hizmet ne kadar geliyo işte o tartışılır. 110 km mesafedeki Kesikköprü 'den sonra merkeze en uzak semt durumunda.

Aras Berkin
11 yıl önce - Cmt 13 Oca 2007, 16:44

kesikköprü tam olarak neredeydi biri tarif edebilirmi?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA