Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Kalecik
« önceki   123456789   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
seferoglu

11 yıl önce - Pzr 14 Oca 2007, 10:59

http://www.yerelnet.org.tr/belediyeler/index.php? ...eid=126758

Bala 'dan devam edince ulaşılıyor. Yollar virajlı olduğundan 110 km karayolu mesafesi oluyor. İl sınırları içinde Bala'ya bağlı.

Barajdan faydalanmak ve Büyükşehir'in sosyal tesisleri olduğu için içeri alındı.

eng ygl
11 yıl önce - Pzr 14 Oca 2007, 11:50

Alıntı:
Bala 'dan devam edince ulaşılıyor. Yollar virajlı olduğundan 110 km karayolu mesafesi oluyor. İl sınırları içinde Bala'ya bağlı.

Barajdan faydalanmak ve Büyükşehir'in sosyal tesisleri olduğu için içeri alındı.

Demek ki Hirfanli Baraji'nin kuzeyindeki Kesikkopru Baraji'na adini veren koyden bahsediyorsunuz siz de. Peki Buyuksehir Belediyesi caninin istedigi koyu, buyuksehir sinirlari icine dahil edebiliyor mu? Bu da yeni bir secim vaadi olabilir mi? "Bize oy verin, koyunuzu buyuksehir kapsamina alalim, ASKI su getirsin, EGO da dogalgaz ve otobus. Boyle bir sacmaligi da ilk kez duydum.

En son eng ygl tarafından Pzr 14 Oca 2007, 13:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

galpay

11 yıl önce - Pzr 14 Oca 2007, 12:43

.
Kesikköprü; Ankara'nın Bala İlçesi sınırları içinde bir belediye imiş.
Böylece, tam yerini de beraberce öğrenmiş olduk.
.

.

zarslantas
10 yıl önce - Pts 29 Oca 2007, 21:27
Merhaba

Arkadaşlar merhaba sizinle paylaşmak istediğim bir site var "Kalecikliler Eğitim, Kültür, Turizm, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği" olarak kurulan www.sitekuralıonbir.com ziyaret etmenizi öneririm sitede eksikler olabilir yavaş yavaş yapıyoruz. Kalecikli ve Kalecik dostlarınıda bekliyoruz...
tekrar görüşmek üzere

artemisia
10 yıl önce - Prş 22 Şub 2007, 16:34

merhabalarr ya ben kalecik askerlik şubesinin fotoğraflarını istiyorum tabi elinizde varsa şubede nişanlım askerlik yapıyoda merak ediyorum

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA