Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 458
samet13579
8 ay önce - Cmt 16 Arl 2017, 20:39

http://m.habergazetesi.com.tr/yazarlar/15851/kulliyen-zarar
Bu köşe yazısında Samsun'da sanayi yatırımları için yer sıkıntısı olduğundan bahsediliyor. Hatta 500 milyon TL değerinde bir yatırımın yer sıkıntısı nedeniyle gerceklestirilemedigi söyleniyor. Samsun da yer sıkıntısı yaşamasını ben anlayamıyorum. Samsun un doğusu batısı ve güneyi bomboş duruyor. Bunu ben anlayamıyorum. Anlatabilecek bir arkadaş varsa anlatabilir mi.

smtcglr

7 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 09:27

Baruthane de ki külliye inşaatı ne durumda acaba var mı bilgisi olan ?

baturr55
7 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 15:50

Bitmek üzere

smtcglr

7 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 16:56

Bitmek üzere mi yok hocam bayağı bi işi var sanki oranın

Can5502
7 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 19:08

Havza Muhtarlar Derneği tarafından düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantısına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz katıldı.

“GÜLSAN KANAYAN YARA”

Gülsan Sanayi Sitesi’nin taşınma konusuna değinen Başkan Yılmaz, “Gülsan Sanayi Samsun’un kalbinde kanayan bir yara bana göre. Şehir içinde yer alan Gülsan Sanayi’yi bulunduğu alandan daha ferah bir alana taşıyarak mevcut yeri projelendireceğiz. Öyle kolay bir iş değil. Bin 200 esnaf var. Başka bir yere taşımak için aşağı yukarı 200 milyon TL para gerekiyor. Bununla uğraşıyorum. Bu benim heyecanım. Sizin heyecanınızda en az Gülsan gibi önemlidir. Hayatın en önemli dinamiği, en büyük enerjisi bugün şunu, yarın bunu halledeyim güdüsüdür. Bu çalışma arzusu ile hep birlikte güzel bir mahalle, güzel bir şehir bırakalım geleceğe” dedi.

KAYNAK: samsunhaber.com

sayfa 458
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler