Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Ayşegül S.
11 yıl önce - Cum 09 Hzr 2006, 11:47
Yalova - Armutlu - Kapaklı Köyü

Kapaklı tam olarak Bursa ve Yalova sınırında, Narlı ve Fıstıklı arasında. Hatta tam olarak hangi şehirde kaldığından emin olmadığım için Yalova'lı arkadaşlardan yardım aldım bu konuda. Yine de hata varsa site denetçileri düzeltir sanıyorum.  

(+)

[Fotoğrafdaki yamukluk düzeltilip tekrar yüklendi - Ebru K.Türk - Sal 13 Hzr 2006, 02:20 ]

En son Ayşegül S. tarafından Cum 09 Hzr 2006, 12:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Batur

11 yıl önce - Cum 09 Hzr 2006, 11:51

Burası nerede, bilgilendirirseniz daha iyi olur.

yasar_gul

11 yıl önce - Cum 09 Hzr 2006, 11:52

Alıntı:

Burası Narlı ile Fıstıklı arası.Kapaklı çok güzel ve tarihi yerdir arkadaşlar.Fotoğraf için teşekkürler...

SABRİ BİLGİN
11 yıl önce - Cum 09 Hzr 2006, 16:38

Alıntı:

Daha net anlatmak gerekirse buraları Gemlik'e bağlı sırasıyla Armutlu'ya kadar dizilmiş beldeler.Gemlik-Kumla-Karacaali-Narlı-Kapaklı-Fıstıklı vs. Yalova ve Armutlu'ya kadar gider ama Gemlik'e girmeniz gerekir bulmanız için.

leventkahraman

11 yıl önce - Prş 22 Şub 2007, 19:05

Muhtemelen Ayşegül hanımın fotoğrafını gönderdiği koya ait bir fotoğrafta benden. Gemlik- Armutlu karayolundan. Bu koy yaz aylarında Bursalılar tarafından oldukça rağbet görüyor. Muhtemelende Yolava sınırları içerisinde kalıyor. Yaz aylarında giriş ücretli ve 2006'da araba başı 4YTL idi.

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler