Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Alman Köprüsü (Varda Köprüsü)
« önceki   123 ... 909192   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
sayfa 91
Cumali1999
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 17:34

Elektrikli trenler çalışmıyor mu acaba ?

Katener hattı tamamlanmış gözüküyor

Adanalı Hamko
7 ay önce - Cmt 14 Arl 2019, 19:22

Alıntı:
Maalesef ki son derece haklısınız. Benim köyün bu yolun üstünde (Kelebek Durak) Buraların ana ulaşım yolu Yenice hattıdır fakat rezalet vaziyetteki bu yolun yerine alternatif yolları tercih etmek durumunda kalıyoruz,ne yazık ki alternatif yollarda iyi değil. Yenice Kıralan köyü arasının yaklaşık 12 km olan kısım Mersin diğer kısım Adana iline bağlı. Mersinin yaptığı kısım iyi olunca Adana tarafı bozuk Adana yapınca Mersin tarafı bozuk oluyor, yaşamım boyunca her iki tarafın aynı anda iyi olduğunu bir kez görebildim. Yenice Varda köprüsü arasındaki yol ivedilikle yapılmalı.

Aslında işin ehli tecrübeli elemanlarla kaliteli bir iş yaparsanız o yollar yıllarca bozulmaz sapasağlam kalır, ama malesef her işte olduğu gibi buradada işin ehli olmayan kalitesiz iş yapıldığı için bu yollar çok kısa bir sürede bozuluyor, Avrupa’da dikkat ettim bu kadar yağış ve kara rağmen bir yolun ömrü neredeyse 20 ile 30 yıl arası sapasağlam kalabiliyor, bu da gösteriyorki adamlar işin ehli insanlarla kaliteli işler yapıyorlar.

Ahmet Nadir İşisağ

5 ay önce - Pts 20 Oca 2020, 10:40

(Gavurdere vadi içinden- )

Arşivimden

Nadir Yılmaz

5 ay önce - Sal 28 Oca 2020, 00:35

(+)

Onur1998
5 ay önce - Cmt 08 Şub 2020, 22:43

sayfa 91
« önceki   123 ... 909192   sonraki »
ANA SAYFA -> ADANA