Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Harikalar Diyarı (Masal Adası)
« önceki   123 ... 636465   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
sayfa 2
hakanates
15 yıl önce - Çrş 30 Hzr 2004, 12:17
GOKSU PARKI

Rica ederim Erdal... Elime yeni resimler geçtikçe siteye yükleyeceğim...
Elimde bir tane de Göksu Parkının akşam saatlerinde çekilen bir resmi var...

Göksu Parkı Eryaman'da...

(+)

www.sercan.de
15 yıl önce - Çrş 30 Hzr 2004, 18:10

yahu benim biraz sasirtti bu resimler..bu miniatürk gibi birseymi yoksa havadan cekimlis bir büyük parkin fotolari?

hakanates
15 yıl önce - Çrş 30 Hzr 2004, 18:36

Valla Sercan benimde kafam karıştı az önce resmen PC'nin anasını ağlattım resimlerin kaynağını bulmak için... Bu resimlerden birkaçı belediyenin sitesinde var ama resim kalitesi olarak çok düşük...
Belediyenin basın bürosunda çalışan arkadaşımı arayıp tüm resim arşivine göz atmasını istedim... Harikalar diyarı resimlerinden birkaçını oda buldu ama benim elimdeki resimlerden onda da yok yani diğerlerinin kaynağı belli değil... Benim harikalar diyarının açılışında ve sonrasında çektiğim 50'ye yakın resim vardı onları bulamadım... Evdeki PC'de olabilir... Onları da en kısa zamanda siteye yüklerim... Bundan sonrası için en iyisi kendi çektiğim resimlerin altına imzamı atmak... Yoksa ben bu resimlerin içinden çıkamayacağım gibi:)

batu
15 yıl önce - Cmt 03 Tem 2004, 14:09

arkadaşlar bende hala tam olarak burayı çözemedim?Parkın boyutu nedir,gözüken yapılar minyatür mü?Yoksa sercan'ında dediği gibi yukardan mı çekilmiş?Çözemedim!Resimlerde insan olsa oranlıyabilirim yapıları ama anlayamadım!

Suleyman
15 yıl önce - Cmt 03 Tem 2004, 14:35

batu demiş ki:
arkadaşlar bende hala tam olarak burayı çözemedim?Parkın boyutu nedir,gözüken yapılar minyatür mü?Yoksa sercan'ında dediği gibi yukardan mı çekilmiş?Çözemedim!Resimlerde insan olsa oranlıyabilirim yapıları ama anlayamadım!

arkadaslar bunlar gercek foto'lar buyuk ihtimalle, arka planda gorulen konutlardan anlasiliyor bu. Yani minyatur olsa arka plandaki unsurlar bu parktan bagimsiz olduklari icin minyatur icinde yer almazlardi.

sayfa 2
« önceki   123 ... 636465   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA