Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
nerkinozturk
14 yıl önce - Çrş 03 Oca 2007, 13:24

Arkadaşlar benim evimtam Osmangazi Bornova kavşağına bakıyor. Kaviağın girişindeki tabelalar bile takıldı. Hatta akşamları yolun aydınlatma lambaları (!) yanmakta.Yani 15 ocak ta açılır gibi görünüyor. Yalnız bu yolun ne olursa olsun Atatürk Organizeye kadar bitirilmesi şart. Yoksa Girne kavşağından sonra çiğliye kadar yine sıkışma olacaktır. Şimdilik altınyola katkı yapması bekleniyor. yapacaktır da. Ama dediğim gibi çok kısa bir süre içinde atatürk organize çiğliye kadar bitirilmesi en anlamlı olacaktır. Size şu bilgiyi verebilirim ki ben organizede bu otoyla sınır bir fabrikada çalışıyorum. abrikamızın arkasında bulunan otoparkı Mart 2007 den itibaren kullanamayacakmışız. Nedeni yol buradan geçecek. Bu demek oluyor ki mart ta bu civarda çalışmalar hız kazanacak. Bu tespitten de yolun en azından 2007 sonuna kadar bitebilir olduğunu çıkarıyorum.

Sevgilerle  

Ali Murat Sevi
14 yıl önce - Pzr 14 Oca 2007, 01:38
Taze Fotograflar

Bilgi alabileceğim bir görevli bulamadım; ama eğer çevre yolu bu pazartesi trafiğe açılacaksa, yarın ve yarın gece birilerinin çok fazla çalışmaları gerekecek. Yol üzerinde bazı yerlerde halen şantiye araç-gereçleri ve inşaat parçaları bulunmakta. Bazı trafik tabelaları da henüz yerde duruyor. Bununla birlikte, bir gecikme olacaksa bile en fazla bir iki günlük olur. Yani en kötü ihtimalle önümüzdeki hafta sonuna doğru yol trafiğe açılmış olur.

İyiliklerle

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Bülent
14 yıl önce - Sal 16 Oca 2007, 17:31

Fotoğrafsız mesajlar "Haberler&Sohbet" bölümünde ayrı başlık haline getirilmiştir:
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=35610

En son Bülent tarafından Prş 18 Oca 2007, 20:04 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

erincar
14 yıl önce - Cum 19 Oca 2007, 14:26

Çevre yolunun bugün açılan bölümünden iki görüntü...

kıvanç35
14 yıl önce - Cmt 20 Oca 2007, 19:16

Yeni açılan çevre yoluna Yeni Girne Bulvarından giriş

Cüneyt_Y
14 yıl önce - Pts 29 Oca 2007, 18:31

Çevre yolunun Karşıyaka'ya kadar olan bölümü tamamlanınca geriye Çiğli'ye kadar olan bölümü kaldı.
10 gün kadar önce Çiğli Kipa çevresindeki durumu merak edip dolaştım ve fotoğraflarını çektiğim yerleri, konumları hakkında fikir versin diye fotoğraf sırasına göre Google Earth'den aldığım görüntüde numaralandırarak işaretledim. Google Earth'de bu bölümün eski durumu gözüküyor, normalde inşaat daha da ilerlemiş durumda.
Benim dolaştığım gün ortalık oldukça sakindi ve yoğun bir çalışma falan yoktu. Belki şimdi, daha da hızlanmış olabilir.

Fotoğraf 1: Organize Sanayi Bölgesinden Kipa’ya doğru.

(1)

Fotoğraf 2: Kipa’nın karşısı.

(2)

Fotoğraf 3: Cahar Dudayev Bulvarından Kipa’ya dönüş.

(3)

Fotoğraf 4: Cahar Dudayev Bulvarından Anadolu Caddesi yönüne dönüş.

(4)

(+)

En son Cüneyt_Y tarafından Pts 29 Oca 2007, 22:23 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Cüneyt_Y
14 yıl önce - Cum 02 Şub 2007, 22:12

Çevre yolu Çiğli kavşağı inşaatının bir hafta önce çektiğim fotoğrafları.
En alttaki Google Earth görüntüsünde fotoğrafların konumları işaretlenmiş durumda.
"B" kodlu fotoğraflar, Anadolu Caddesi üzerindeki köprülü kavşak çalışmalarını; "A" kodlu fotoğraf, "B" kodlu fotoğraflardaki köprülü kavşağa bağlanan Bornova yönündeki köprüyü; "C" kodlu fotoğraf ise, Çiğli Kipa yakınındaki çalışmaları gösteriyor.

(A)

(B1)

(B2)

(B3)

(B4)

(C)

(+)

En son Cüneyt_Y tarafından Cmt 03 Şub 2007, 01:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ömer3510

14 yıl önce - Pzr 25 Şub 2007, 19:15
Özkanlar Taşkent'ten Çevre Yoluna Bakış

(+)

Burası Karşıyaka yönünden gelirken Bornova'ya çıkış kısmı.Karşı tepedeki yerler Atatürk Mahallesi.

eyup rıza
13 yıl önce - Pzr 18 Mar 2007, 23:46

Örnekköy-Çiğli kavşağı arasındaki Yamaçevler (Esin sitesi) çivarı çevre yolu çalışmaları devam ediyor.

erhanthunder
13 yıl önce - Prş 05 Nis 2007, 19:08

Balçova viyadükleri ses duvarları.
Yukardaki kesimlerde tamamen bitmiş durumda.

(+)

(+)

(+)

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Ege