Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Park Alışveriş Merkezi [AVM]
123 ... 495051   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Burhanettin Akbaş

12 yıl önce - Cmt 27 May 2006, 12:50
Kayseri Park Alışveriş Merkezi [AVM]

Fotoğraf gönderme konusunda söz verdiğim arkadaşlar, nerede Kayseri Park AVM'nin fotoğrafları demesinler diye şimdiden bu başlığı açtım. Arkadaşlar, 26 Mayısta açılması gereken Kayseri AVM'nin açılışı 31 Mayıs'a ertelendi. Yine de ben iki fotoğrafla bir hayırlı uğurlu olsun diyeyim istedim. Diğer fotoğraflarla açılışı ve devamını takdim ederiz.

(+)

(+)

Burhanettin Akbaş

12 yıl önce - Cmt 27 May 2006, 15:29

Metin Bey, eleştirilerinizde haklısınız ama Kayseri'de şu an hummalı bir yarış var gibi geliyor bana. Her iki alışveriş merkezi de bir an evvel hizmet vermek için uğraşıyorlar. Bu işlerin oturması ise zamana bağlı gibi görünüyor. Ayrıca benim için söylediğiniz güzel sözler için ise teşekkür ediyorum. Kayseri için gönlümden çok şey geçiyor ama imkanlarım ölçüsünde yetişmeye ve yapmaya çalışıyorum. Sağlıcakla kalın.

(+)

(+)

[benzer fotolar silindi. - ebruturhan - Pzr 13 Ağu 2006, 03:02 ]

Burhanettin Akbaş

12 yıl önce - Prş 01 Hzr 2006, 12:26

Eskiden tarihçiler önemli olaylara tarih düşerlerdi. Ben de öyle yapayım.
Tarih 1 Haziran 2006 bak
Açıldı bugün Kayseri Park

Kayserimize,  vatanımıza ve aziz milletimize hayırlı uğurlu olsun.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Burhanettin Akbaş

12 yıl önce - Prş 01 Hzr 2006, 20:57

Haklısınız Metin Bey, aynı fikirdeyim. Bugün (1 Haziran 2006) Ebru Gündeş Konseri ile Kayseri Park'ın açılışı tamamlandı. Ebru Gündeş'in 18.00'de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren konserinde Kayserililer coşkulu bir gün yaşadılar.
Mevlam görelim neyler
Neylerse güzel eyler

(+)

(+)

[aynı olan foto silindi. - ebruturhan - Pzr 13 Ağu 2006, 03:03 ]

(+)

Burhanettin Akbaş

12 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2006, 22:14

Ve Başbakan Kayseri Park'ın açılışını yaptı. (11 Haziran 2006 Pazar) Aslında Başbakan partisinin il kongresi için Kayseri'ye gelmişti. Programına Kayseri Park'ın açılışı kondu ve Başbakan, Kayseri'de büyük bir ilgiyle karşılandı. Yanında Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Abdullah Gül de bulunuyordu.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 495051   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ