Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
fatih atalan
12 yıl önce - Pts 10 Eyl 2007, 01:23

Babamızın işyeri, ailemizin geçim kaynağıdır; ekmek teknesidir.    

Can B
12 yıl önce - Pts 10 Eyl 2007, 01:44

Hava çok soğuk olsa bile kız arkadaşınla eski tip vapurlarda dışarıya oturup Konak'tan Karşıyaka'ya geçmektir.

Ahmet Çelik

11 yıl önce - Çrş 26 Mar 2008, 13:02

ulaşmak istenilen yere geç yada erken mi gittiğini bir an unutup ben ne güzel şehirde yaşıyorum diyebilmek için en büyük vasıtadır :VAPUR

İSMAİL ÇELİK

11 yıl önce - Çrş 26 Mar 2008, 17:18

Bilhassa sisli günlerde daha çok çalan sireni ile şehrimizin melodilerinden biridir adeta.

Ulaşımcı DOĞUKAN
11 yıl önce - Çrş 26 Mar 2008, 17:23

Vapur bir mucizedir özellikle İstanbul için. Örneğin Eminönü'nden Kadıköy'e gideceksiniz vapurun olmadığını düşünün otobüsle kaç dakikada gidebilirsiniz? nerden baksanız 1 saat ama vapur olduğu için Eminönü'nden Kadıköy'e tam 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

şükrü ince

11 yıl önce - Çrş 26 Mar 2008, 17:57

Vapur benim için önce ekmek teknem.
Yaşam biçimim.
Martılara simit atmanın hazzı.
Yeni dostlar.
İstanbul un simgesi.

(+)

Veeee Çift Çapa.

MeteHan!
11 yıl önce - Çrş 26 Mar 2008, 18:02

vapur en sevdiğim toplu taşıma aracı
istanbulu sevmemdeki en büyük etkenlerden biri..
nostalji...

sedefolcay
11 yıl önce - Cum 27 Hzr 2008, 14:06
Vapurlarin kaldiracak olmasi ile ilgili son gelismeler...

Sevgili Dostlar oncelikle Merhaba...
Istanbul'un susu Vapurlarla ilgili sitemiz wowturkey.com'da cok sayida baslik bulunmakta. vapurlarin kaldirilacak olmasi ve kaldirilanlarin amaci disinda kullanilmak uzere birilerine verilecegi uzun zamandir Istanbul'un gundeminde. Kaldirilacaklarin yerine yeni yapilacaklarin nasil olacagi da merak ile beklenmekte.
hepinizin bilgisi vardir Vaapurlarimizi vermeyelim diye bir olusum vapurlarin kaldirilmamasi icin cok sey yapti,yapmakta siz vapurseverlerin de vapurlari vermemek icin direnen bizlere katilip katkida bulunmanizi cok istemekteyiz.
wowturkey'in kurucu ve yurutuculerinin hosgorusune siginarak bu duyuruyu yapiyorum.
Vapuru sadece nostaljik bir sus araci olarak degil Istanbul trafigi acisindan onemi konusunu vurgulayacak kisilerin yer aldigi WowTurkey.com sitesinden vapurlarimizi vermiyoruza yapilacak katkinin olumlu olacagini dusunuyorum. Kaldirilmali mi? kaldirilacaksa da neden ve alternatifleri ne olmalidir'i tartismanin yanisira yarinlarda yapilacak karsi duruslarda birlikte hareket etmek.
Wowturkey.com'da "Sizin icin Vapur Nedir? " basligi ile acilan konunun bu duyuruyu yapmak icin en uygun yer oldugunu dusunerek bu baslidga bu yaziyi yolluyorum...

Sevgi ve Saygilarimla

Sedef

Emre_Şentürk
10 yıl önce - Cum 09 Oca 2009, 22:34
ne mi?

Vapur bir çok yolcu alan istanbulun kalıplaşmış dışarıdan kimilerine tarihi kimilerine devri geçmiş ulaşım aracı olarak görünülen onun yerine denizotobüsü kullanılması gereken bir araçtır(çapalı logo vapurlara ve eski arabalılara yakışır ama yunuslu logo deniz otobüsünde ve yeni arabalılarımızda bulunmalıdır

Oğuzhan Karabacak

10 yıl önce - Cmt 24 Oca 2009, 16:40

vapur benim için istanbulun en güzel taşıma kaynağı ve istanbulun simgelerindendir

sayfa 4
ANA SAYFA -> ULAŞIM