Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
ferhevn
13 yıl önce - Sal 30 May 2006, 11:01
VAPUR NE DEĞİLDİRKİ

Bazılarına bu başlık belki abartı gelebilir ama bir yaz sabahı Kadıköyden 6.15 vapurunun dış alt kanepelerden birine oturuyorum denizin kokusu martıların çığlığı Haydarpaşanın ordan geçerken gar büfesinin önündeki büfe oraların temizliğini yapan tamizlik görevlisi ,bankta akşamdan kalmış uzanan bi çare insan ,çuvallar valizler sırtında istanbula gelen ümitli insanlar, vapurun düdük sesi ne bilim abi vapur ne değildirki.Şair olsamda yazsam...

kemalcanhakkı

13 yıl önce - Sal 30 May 2006, 16:24
neden deniz ulaşımı?

evet neden deniz ulasimi :
neden bu ulasım yolu bızı cezbedıyor bu ulasımın keyfını
baska yerde neden bulamıyoruz mesela nedır bızı ceken denıze
mesela benım en cok denız ulasımını kulanmak ıstememın sebebı vapur yda teknede rahat rahat cayımı yudumlarken hem denız havası almak hemde manzara seyretmek
peki ya sizin?

Kutlu Singil

13 yıl önce - Cum 16 Hzr 2006, 04:11

istanbul'a gelme nedeni...

istanbulda, denizin ortasinda kendini evinde hissetme nedeni...

sigarayi birakamama nedeni...

sevgilimin kiskancliginin nedeni... vapur benim tadim-tuzum...

Alper AKAY

13 yıl önce - Cum 30 Hzr 2006, 02:32

Vapur; hayattır, istanbul sevgisidir, kendini evde hissetmektir, uçabilmektir, cebinizdeki son parayla alınmış olan simitle beslediğiniz martılarla beraber özgür olabilmektir, çay-simit-deniz ve mazot kokusunun bana en güzel kokudan bile güzel geldiği yerdir, tek aşkımdır!

çağatay mete
13 yıl önce - Pts 21 Ağu 2006, 04:27

Benim için vapur İstanbul'dur,hayattır.Vazgeçilemez tutkulu sevdadır.Boğaziçi'nde nazlı nazlı süzülen kuğudur,gökyüzündeli martı,denizdeki tebessümdür.

yazı gürkan

13 yıl önce - Pts 21 Ağu 2006, 10:00

vapur deyince güzel bi çay ve simit kokusu aklıma geliyor.ve istanbul un güzellikleri

Emirhan5961
12 yıl önce - Cmt 11 Ağu 2007, 06:49

Her İstanbullu, vapurlara duygusal bağlarla bağlıdır... Ortak kültürümüzdür... İstanbulun sembolüdür,siluetinin değişilmez parçalarındandır    Her çeşit insana rastlayabileceğimiz hayat dershanesidir.  İskele verilmeden karaya atlamaktır    Cebindeki bozuklukları simite yatırıp martılara yapılan jesttir.    Fotoğrafçılara benzersiz malzemeler sunan bir araçtır  

(+)

bozkurt77

12 yıl önce - Cmt 11 Ağu 2007, 19:25

Vapur denizle bütünleşmek.Mis gibi havayı içine çekmek.Son paranı simit ve çaya vermek kafanı dinlemek ve özellikle güneşin batışını izlemek için çok büyük bir fırsattır

Armağan Örki
12 yıl önce - Cmt 11 Ağu 2007, 19:27

Wow alabilmek için güzel bir fırsattır,
İşletmeye destek vermek için iyi bir yoldur,
Denizi kucaklamaktır,
Edebiyata dalabilmektir,
Çay ve sigara keyfidir...

Demeden geçemiyorum, babam için ise sadece baş dönmesi ve kusmaktan ibarettir...

mordehay kohen

12 yıl önce - Cmt 11 Ağu 2007, 21:44

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=539649#539649
Görmeyenler için bu klibe bir göz atmaları öneririm
istedikleri kadar hızlı feriborlar kataramanlar inşa etsinler kimse vapuru değiştiremez

sayfa 3
ANA SAYFA -> ULAŞIM