Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kahramanmaraş - Yeşilgöl
123 ... 303132   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
sayfa 1
Burhanettin Akbaş

14 yıl önce - Pts 22 May 2006, 22:24
Kahramanmaraş - Yeşilgöl

Yeşilgöl

Kayseri'den Kahramanmaraş'a birçok kez gitmişimdir. Her yolculukta insan yeni yeni yerler keşfetmenin hazzını yaşıyorum. Beraber yolculuk yaptığımız Ali Aydın (Yörtürk Vakfı Kayseri Şube Başkanı), Prof.Dr.Mustafa Küçükaydın, Ahmet Deniz ve Muzaffer Beylerle gitmekte iken Küçükaydın hocamızın teklifi üzerine Göksun ilçesi ile Kahramanmaraş arasındaki dağlık ve ormanlık bölgede Yeşilgöl'e uğradık. Gerçekten Yeşilgöl'ü çok sevdik. Müthiş bir doğa vardı ve Yeşilgöl'ün etrafında da alabalık tutmaya çalışan insanları gördük. Yeşilgöl'ün çok derin olmasından dolayı adının "dipsiz göl"e çıktığını da anlattılar. Eğer yolunuz Kahramanmaraş'a Kayseri üzerinden düşmekte ise burayı bir de sizin görmenizde fayda var diye düşünüyorum.

levend46
11 yıl önce - Pzr 26 Nis 2009, 03:21

yeşil göl denmesinin sebebi çevredeki agaçlardan olsa gerek sögut çınar çam agaçları gölün çevresini kaplamıs durumda çok guzel bir doğası var buranın

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

kms2009

10 yıl önce - Çrş 21 Nis 2010, 15:30

Yeşilgöz(yeşil göl)'den hoş manzaralar...

(+)  

(+)

cemalczk
10 yıl önce - Çrş 21 Nis 2010, 15:35

Döngel köyünde kaldığım 3 gün süre içerisinde gezip gördüğüm bir diğer K.Maraşımızın güzel yerinide görme fırsatım oldu,
yanılmıyorsam Tekir civarında biryerdeydi arkadaşlar burası, ama böyle doğal bir güzellik heryerde olmaz, K.Maraş çok şanslı bir yer..

eğer ulaşabilirsem çektiğim birkaç fotoğrafı koyayım bende, fakat sizinkiler kadar güzel değil, itiraf edeyim

selamlar Maraş a

kms2009

10 yıl önce - Prş 22 Nis 2010, 14:40

Yeşilgöz(göl)'den bir kaç resim daha...

(+)

(+)

sayfa 1
123 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler