Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Aski Genel Müdürlük Binası
12   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Sinan YILDI
12 yıl önce - Cmt 20 May 2006, 20:55
Aski Genel Müdürlük Binası

Aski Genel Müdürlük binasına hemen her Ankara'lı bir kez olsun gitmiştir. Samsun yolu üzerinde bulunan Aski'ye  son gittiğimde yanımda fotoğraf makinam da vardı ve bir kaç fotoğraf çekmiştim, paylaşmak istedim. Bina çok büyük ve bir işi çözebilmek için ordan oraya gönderiyorlar, pinpon topu gibi hissediyorsun .

(+)

(+)

serkancirak
12 yıl önce - Cum 26 May 2006, 18:11

KAĞANCAN ATA GÜLER
12 yıl önce - Pzr 26 Ksm 2006, 21:00

Aski son yıllarda daha az aktif iş yapıyor.Mesela bazı sitelerde Ostim atık borusunun geçtiği yerler yağmur sonrası taşıyor o pislik tüm çevreyi sarınca pis bir tablo ortaya çıkıyor  geçen ay hatırlarsanız aşırıderecede yağmur yağmıştı ve ilk yerleşim mahallesinde Kumsal 90 sitesi de bu tür sitelerden biridir atıklar yağmurun etkisiyle borulardan taştı bir kaç gün  geldiler yine taşınca birdaha aradık itfaiyeye topu attılar itfaiyeciler dalgıç adı verilen bir makineyle apartmanın bodrum katından suyu çektiler fakat yetmedi yetmezde zaten düşünsenize bahçenizde sanayi atıklarının olduğunu neyse mavi masa adı verilen birimi aradık şikayette bulunduk bahçede dediğim gibi pislik dolu şikayetten hemen sonra Allah razı olsun zorlaya zorlaya getirdik ama resmen yalvarır hale geldik eğer aski bize bunu yapacaksa kendimiz giyelim o giysileri biz deniyelim ama birazcık anlayışlı davransınlar düşünsünler kendi evinin bodrum katı pislik yuvasına dönerse nasıl davranırlar.Ne zaman taşarsa taşsın o pislikler eğer sabaha kalırsa kalıp haline geliyor ve kokusuda gerçekten dayanılır gibi değil işte bu yüzden aski ye ihtiyacımız var

faruktopak
6 yıl önce - Sal 03 Oca 2012, 22:52

bu bina fatih demi

İ.Hakkı Erdoğan
6 yıl önce - Sal 03 Oca 2012, 22:56

Alıntı:
bu bina fatih demi

İskitler'de.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA