Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Mudanya Yolu
« önceki   12345678910   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 6
burak akcan
6 yıl önce - Sal 21 Ağu 2012, 17:54

Mudanya'ya metrobüs ya da Bursaray diye bir proje şuan yok uzun yıllar da olmayacak.
Peki sayın başkan niye bu konuyu ısıtıp ısıtıp gündeme getiriyor?Cevabı çok basit.Yıllardan beri bütünleşik bilet sistemine geçmeyen Mudanya minibüslerini sisteme dahil etmek için.Ancak minibüsçüler de bunu bildiği için buna yanaşmıyorlar.
Bir de işin realitesi var.Mudanya, Bursa arasında ne E5 Merter trafiği var,ne de eski 85M'nin yolcusunun çeyreği var.Buna minibüs yolcusu da dahil.Lütfen bana buranın yazlık yolcusunu ve feribottan kaynaklanan lokal yoğunluktan bahsetmeyin.Yolun eğiminden hiç bahsetmiyorum bile.

Sezer__Bursa
6 yıl önce - Sal 21 Ağu 2012, 20:43

Yolun eğimine google earth ten baktığımda en fazla %10 luk bir eğim çıktı ne kadar doğrudur bilemem. Bizim tramvaylarımız heykelde bu kadar eğimi tırmanabiliyorsa Mudanya Yolu'nuda tırmanabileceğini düşünüyorum. Teknik konuları bilmiyorum bilen arkadaşlar bizi ayndılatırlarsa sevinirim.

Efe Elaldı

6 yıl önce - Prş 23 Ağu 2012, 01:17

mudanyaya bursaray zaten gidemez egimden ve yolcu yogunlugundan dolayı %5 egim bursarayın egimi mudanyaya geçit aktarmali metrobus seferleri olmalı bursaray geçite uzatilmalı yht garı orda olacak aktarma merkezide orası olmalı bunlarin olması içinde yht tamamlanmali

Efe Kahraman

6 yıl önce - Cum 24 Ağu 2012, 01:43

Alıntı:
mudanyaya bursaray zaten gidemez egimden ve yolcu yogunlugundan dolayı %5 egim bursarayın egimi mudanyaya geçit aktarmali metrobus seferleri olmalı bursaray geçite uzatilmalı yht garı orda olacak aktarma merkezide orası olmalı bunlarin olması içinde yht tamamlanmali

Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca yol çok güzel oldu. Ferah ferah gidiyoruz Mudanya'ya kadar. Ta ki Yunus'lardan sonra sıkıcı bir trafik sıkışıklığı

Sezer__Bursa
6 yıl önce - Cmt 25 Ağu 2012, 19:57

Orta refüje tekrar ağaçlar dikilecekmi yoksa betonlamı kaplanacak. Umarım ağaç dikerler bu haliyle çok boş duruyor.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA