Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Mudanya Yolu
« önceki   12345678910   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
mustafaguler
6 yıl önce - Pts 23 Oca 2012, 22:50

Cumartesi akşamı Mudanya'ya gittim ve gittiğime bin pişman oldum. Bademli-Tepedevrent ve Tepedevrent-Bademli arası o kadar kötü ki size anlatamam. Bu kesimler Bursa'nın kenar mahallesinde ki sokaklardan bile kötü durumda. Yolda derin çukurlar var ve hızlı gider iseniz lastiğinizi kaybetmemeniz işten bile değil. Şahsen ben aracımın jant kapağını kırmış durumdayım Allah'tan lastiğe bir şey olmadı.

En son mustafaguler tarafından Sal 24 Oca 2012, 10:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Fatih284
6 yıl önce - Sal 24 Oca 2012, 01:13

mustafa bey o kadar laf söylediniz bari adınıda öğrenseymişsiniz Tepedent değil Tepedevrent diğer adıyla Tepederbent.

mustafaguler
6 yıl önce - Sal 24 Oca 2012, 10:30

Doğrusunu söylediğiniz için teşekkür ederim Fatih Bey.

Şuan bir çalışma var mı ya da yapıldı mı bilmiyorum ama bu yolu kullanacaklar için mümkünse sağ şeridi kullanmalarını öneririm. Çünkü sol şerit deforme olmuş durumda.

Dr.Levent
6 yıl önce - Sal 24 Oca 2012, 12:23

Mustafa Bey'in de belirttiği gibi yol yol değil patates tarlasından farksız hale geldi...
Ancak bu sabah Karayolları ekiplerine ait bir ekip Bursa istikametinde, bir ekipte Mudanya istikametinde kürekle çukurlara asfalt gibi bir şey atıp dolduruyorlardı...

Öte yandan tam Tepedevrent ki trafik ışıklarında büyükçe bir vinç ve sanki sondaj işlerinde kullanılana benzer ekipmanlarla kurulum aşamasındaydı, tepeye yapılacak kavşakla ilgisi olabilir...

tuncemre
6 yıl önce - Pts 20 Şub 2012, 20:23

gözümüz aydın,
Alıntı:
Bursa Mudanya yolunun Bademli Kavşağı ile Güzelyalı Kavşağı arasındaki 8,5 kilometrelik bölümü gidiş ve geliş yönünde 3 şeride çıkıyor. 350 günde bitirilmesi planlanan çalışma tamamlanınca, özellikle yaz aylarında sıkışan trafik büyük nefes alacak.

yazları çok sıkıntı yaşanıyordu, asfallat çok bozuktu, inşallah en kısa zamanda biter.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA